reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

czesc dziewczynki
my byłysmy we dwie z Oliwką nad morzem przez długi weekend
dojazd straszny,ale ogólnie super
odpoczęłyśmy kilka dni i znowu musiałam wrócić do pracy :(
lui79 jak tam Kamilka..? zdrowa już..?
jak Oliwka była podziebiona,nawet jak złapała lekki katarek to podawałam jej cebion -10 kropli rano,zapobiegawczo przez 5-7 dni
a jak chora to już zalecenie Pani doktor -3x dziennie po 10 kropli
+ jakis syropek,coś przeciw zapalnego

a jeśli chodzi o opiekunkę-to mozna zatrudnic studentkę na kilka godzin dziennie i wtedy te koszty nie są takie duże
szczególnie jeszcze teraz,do końca wrzesnia
 
reklama
www.krasnal.pl pisze:
my byłysmy we dwie z Oliwką nad morzem przez długi weekend
dojazd straszny,ale ogólnie super
To fajnie, ze wypoczelyscie :) domyslam sie, ze na drogach musialo sie duuuzooo dziac.
A jak tam opcja spacerku? Ja od pn do czw moglabym sie wybrac. Ktoras z was chetna?
 
Czesc wam
no my tez juz jestesmy w Legionowie a co do spacerku to chetnie ale ja z dwojka dzieciakow:)))) i najgorsze ze ta pogoda to zdradliwa ja zanim dojde z bukowca do centrum to zdaze zmoknac:))))
 
Może jednak się uda? Jeśli Woloszki się zdecydujesz to daj znać. Proponuję czwartek koło południa? O ile pogoda dopisze. Ktoś jeszcze chętny?
 
Hmmm no ja bardzo chetnie tylko dokladnie o ktorej bo w czwartek jade z dzieciakami do okulisty i pana zabka:))))) wiec dajcie znac o ktorej b yscie chcialy:)))
 
Cześć dziewczyny!U nas już wszystko dobrze,mała wyzdrowiała.Jeśli chodzi o spacer to narazie ja sie nie pisze bo pomagam mężowi w ocieplaniu domu.Kamila wedruje w tym czasie z babcią ;) ale życze udanej wycieczki :)
 
Jeju ale mi głupio, że poruszyłam temat i sama nawalę. Wybaczcie, ale jestem na etapie poszukiwania opiekunki dla Julka i umówiłam się z potencjalną nianią (a może nawet dwiema). I już w czwartek nie dam rady. Co do piątku też nie powiem, bo popołudniu wyjeżdżamy do rodziców, a wcześniej może znów jakieś spotkanka, bo wciąż wydzwaniam do różnych kandydatek :(
Strasznie mi przykro, ale ucieszę się jeśli wam się spacer uda :)
Tymczasem trzymajcie za mnie kciuki, żebym znalazła super nianię dla mojego szkraba, bo tak się tego boję... Stresuję się chyba bardziej niż na rozmowach o własną pracę.
 
ahhhh mi tez ten czwartek nie pasowal
do poludnia pogoda byla okropna poszlismy tylko na maly spacer pozniej Maks jak nigdy poszedl spac co mu sie juz nie zdaza a potem ruszylismy do lekarzy:)))
wiec widze ze nikomu dzis nie pasowalo:)))
Magda trzymam kciuki za owocne poszukiwania:)))

 
reklama
Do góry