reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Czesc
no bylismy u lekarza i powieziala ze jej nie wychodza ale do konca nie jestem przekonana bo caly czas jej cos tam dokucza. W sumie to powinna miec miekkie opuchniete  te dziasla tak jak bylo u Maksia a tu twarde i nic. Zobaczymy co bedzie dalej.
Magda  moja Maja chyba z twoim Julkiem zawarli jakis pakt:)) jej dzis tez cos odbilo stekala jeczala niechciala nawet cycka :(((( wypila mleka z butelki i padla jedyne to byla grzeczna tylko podczas apieli:))))
 
reklama
Woloszki ja tez nie jestem przekonana do mojej teorii o ząbkach. Może to jednak te upały? Tyle, że jednego dnia jest ok, innego marudzenie... Najgorsze, że ja też nie mam sił przez te temperatury.
We wtorek miałam wychodne na 8 godzin! Zeglowanie po zegrzu i impreza imtegracyjna działu - przydał mi się taki odpoczynek :)
 
Cześć dziewczyny!Co u was?Już w ogóle tu nie zaglądamy :(.Widać jakie zabiegane jesteśmy.U nas narazie wszystko dobrze,Kamilka przesypia już całą noc,budzi sie o7,8 a czasami dopiero o 9 rano :laugh: Niedawno wróciłam z pracy,mała już śpi.Ja też zaraz sie kłade bo ledwo żyje.
 
Siemka dziwczyny!
Ja też długo tu już nie zaglądałam, ale jak wracam z pracy to jest czas dla Nisi a potem jestyem padnięta i nieraz zasypiam razem z Niką. Jestem zmęczona tymi upałami na szczęście dziś jest trochę chłodniej.
 
Ja nie zagladalam, bo bylam niemal na koncu swiata. Spedzalam z siostra i Julkiem urlopik w pieknym zakatku na graicy Warmii i Mazur. Wszystko bylo piekne, okolice, atrakcje, atmosfera, tylko... Julek miał gorsze dni i nadal ma. A teraz znow poza Legionowem, bo siedze u rodzicow podczas ich nieobecnosci i opiekuję sie pieskiem. Poza tym jest ze mną Julek i nasz kot. Istny sajgon. Z utesknieniem wyczekujemy niedzieli, bo po ponad 2 tygodniach zobaczymy się z męzem i tatą. Ja mam wielką nadzieje, na wspolne spacerki z wami, ale wiem, ze nie mam co poruszac teraz tematu, bo na dluzej to dopiero po 3 wrzesnia sie pojawie, a moze i pozniej.
PS. Chyba bede potrzebowala opiekunki dla Julka od pazdziernika, bo inaczej nie pociagne studiow (obie babcie pracuja i mieszkaja prawie 400km od nas). Moze macie kogos godnego polecenia? Wiecie jaki to koszt w Legionowie? A moze wiecie cos na temat Legionowskiego żlobka?
 
ja też chętnie skorzystam z rad
poważnie zastanawiam się nad opiekunką lub żłobkiem
mogę liczyć co prawda na jedną babcię,ale Oliwka nie za bardzo jest zadowolona ;)
 
Siemka dziewczęta,
Ja co prawda wam nie mogę pomóc, bo Nisią zajmuje się moja mama, ale ze słyszenia wiem, że opiekunka do dziecka w Legionowie kosztuje ok. 1000 z ł /miesiąc - ja wtedy nie pracowałabym gdybym musiała płacić opiekunce bo to co zarobiłabym to musiałabym oddać. Żłobek podobno kosztuje ok. 350 zł.
 
Ale pogoda nam się zepsuła :(
Co do tych spotkan to może byśmy się jakoś umówiły jak będzie ładna pogoda, może w jakiś week?
 
Ilona dzieki za info. Dla mnie 1000 zl to tez bardzo duzo tym bardziej ,ze ja studiuje i jesli wroce do pracy to tylko na wycinek etatu i zarobie duzo mniej. Na szczescie powinno sie dac oplacic opiekunke z pensji meza, bo ja patrze na studia jako na inwestycje. Jak juz zrealizuje swoje plany o tlumaczeniach to bede mogla pracowac (wiekszosc w domu) i spedzac duzo czasu z rodzinka.
Poza tym chyba mowilas o spotkaniu w weekend? Ja narazie zore deklaracji bo jestem u rodzicow i nie wiem kiedy pojawie sie na dluzej w Legionowie.
 
reklama
W takim tempie to my się wszystkie spotkamy na zimę jak nasze dzieci będą chodziły.
Ale wiadomo dzieci rosną my dom pracy i nie mamy dużo wolnego czasu.
 
Do góry