reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

reklama
Cześć mamuśki :) Wpadajcie jak najczęściej.

Hmmm... Sowińskiego??? Mieszkam w Legionowie już 7 rok ale nie doszłam jeszcze do ładu z ulicami na "S". To ta przy Globi? Czy ta za targowiskiem?
Ja mieszkam przy Rynku Miejskim.
 
Magda Sowinskiego to ta gdzie nasza przechodnia jest o ile sie nie myle heheheh
Wiatamy nowe mamy i zachecamy do pisania ;-) ;-)
 
tak, Sowińskiego jest przy GLOBIM :-)) Moja maleńka zapisana jest do MEDIQA ale w ten piątek odwiedzimy przychodnię na Sowińskiego, a raczej tamtejszego rehabilitanta
 
A ty Orzeszku jesteś z małą w domu? Ja bardzo chętna na spacerki ale gorzej z wykonaniem. Na razie tak w wersji optymistycznej mogę powiedzieć, że może za dwa tygodnie w piątek dam radę.
Bo tylko w piątek kończę szkołę wcześniej, ale na razie mam pracę domową i raczej popołudniami siedzę przy kompie :(
 
magdalena25 jesteśmy z malutką w domu, ale teraz przez dwa tygodnie jesteśmy na WAKACJACH u moich rodziców i byczymy się :-)
 
Witajcie

Orzeszek - jak się zrobi cieplej to sie umówimy;-) Na razie wychodze tylko na krótkie spacerki przy domu:tak: Sama kondycji nie mam:baffled: mały pewnie godzinkę lub dwie bez cycocha by wytrzymał:-D

Woloszki - to chyba ja najbliżej Ciebie mieszkam - ul. Mieszka I, koniec osiedla przy polach jabłonowskich:tak:

Magda - wczoraj odwiedziła nas Irenka - uśmiechnieta i szcześliwa - dobrze jej u Was:-) :tak: :-D

pozdrawiam
 
Magdakap nie mieszkasz blisko Woloszki - chyba myslałaś o tym osiedlu za Obi, ale Woloszki mieszka na Nowym Bukowcu w zupełnie inną stronę.
Nam też z Babcią Irenką dobrze :)
No to kiedy spacerek? I która chętna? Ja w piątki jestem w miarę wcześnie w domu bo ok 1330. Więc może w któryś piątek?
 
reklama
Magdakap nie mieszkasz blisko Woloszki - chyba myslałaś o tym osiedlu za Obi, ale Woloszki mieszka na Nowym Bukowcu w zupełnie inną stronę.
Nam też z Babcią Irenką dobrze :)
No to kiedy spacerek? I która chętna? Ja w piątki jestem w miarę wcześnie w domu bo ok 1330. Więc może w któryś piątek?


Racja Magda - pomyliło mi się:laugh2: no to najbliżej mam do Orzeszka:tak:
To czekamy na słoneczny piątek:-) Do zobaczenia:-)
 
Do góry