reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

reklama
Znałam Madzia tą stronę ale dawno nie zaglądałam. Kurcze, myślałam, że Aleksander jest niżej na liście. Wolałabym imię mało popularne - jeszcze się zastanowię:-(



Woloszki - na cesarkę raczej nie mogę liczyć, na 99% będzie to naturalny poród. Już niedługo Wam opiszę co i jak:happy:
 
Magdakap masz jeszcze trochę czasu na przemyślenia :)
Ale Aleksander nie jest jeszcze w pierwszej dziesiątce, więc nie jest tak źle.
 
Pewnie zdecyduję dopiero jak urodzę:happy:
Dziś wieczorem mam ostatnią wizyte u ginekologa.:tak: Ciekawa jestem ile mój maluszek waży no i jak trzyma sie moja szyjka. Dam znać:tak: :-)
Trzymajcie się:happy:
 
O to czekamy na wieści :)
A przy okazji chodzisz do ginekologa w Legionowie, czy w Wawie? Bo szukam tu kogoś sensownego na takie "zwykłe" wizyty, bo pewnie kolejną ciążę znów poprowadzę u mojego lekarza w Wawie.
 
Jestem:tak: Mały waży już 3100 g:szok: 21 lutego jadę do szpitala na zdjęcie pessara i może tam już zostanę do rozwiązania:-) Bardzo się cieszę:-)
A ginekologa mam stałego od lat - napewno o Nim słyszałaś - Króliński. Niestety teraz przyjmuje tylko prywatnie. Jest świetnym specjalistą, polecam:tak: A przyjmuje teraz u siebe w domu na Modlińskiej w stronę Nowego Dworu Mazowieckiego.
 
reklama
Magdap to tylko tydzień :) No a potem niespodzianka ;)
Trzymam kciuki. Dzięki za info o ginie (poczytam sobie o nim).
Woloszki jakiś spacerek?
 
Do góry