reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

reklama
Wszystkiego najlepszego dla Majeczki!! No i niech się imprezka uda.
My już jesteśmy "po". Mieli przyjechać dziadkowie Julka i chrzestna, a zupełnie odwrotnie wyszło i był tylko chrzestny, który wbrew wcześniejszym planom był służbowo akurat w Wawie. Obaj dmuchali świeczki, bo mają urodziny jednego dnia. Kompletnie zapomnieliśmy o balonikach i urodzinowych czapeczkach (poczekają rok).
Miło widzieć, że znów się tu coś działo! Dziewczyny nie milknąć!!
Orzeszku i Krasnalu co u was??
 
No widzielismy zdjecia.
My jutro balujemy, pierwsi goscie juz przybyli.
Niby ma sie robic juz coraz cieplej to kiedy ruszamy na wspolny spacerek? Moze wiecej dziewczyn sie do nas dolaczy i ruszymy pochodem wozkowym w miasto :-D :-D :-D
MY jestesmy chetne moze namowie tez moja sasiadke co by znami sie poszwedala i poplotkowala :tak: :tak:
 
Dziewczyny - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN POCIECH!!!:-) :-) :-) Ja na spacer też sie piszę;-) Dajcie znać kiedy, może akurat uda się zgrać;-) pozdrawiam
 
Ja się piszę na spacerek, ale po 6 maja, bo wyjeżdżamy na "weekend majowy".
No i lepiej się ugadajcie same, a ja jak będzie mi pasował termin to dołączę, bo nic nie mogę teraz obiecać.
 
Cześć dziewczyny!!!Jest mi naprawde wstyd że tak rzadko tu zaglądam ale Kamilka jakoś nie toleruje mojego siedzenia przy kompie:-( mąż może a jak tylko ja siadam ona zaczyna poprostu wyć:wściekła/y: co mnie strasznie denerwuje.A kiedy ona zasypia to albo ja juz siły nie mam albo czasu mi nie starcza na zobaczenie wszystkiego.Pozdrawiam was i postaram się częściej tu wpadać:-)
 
reklama
Witajcie, mam na imię Ania i jestem mamą Kubusia - 13 miesięcy, mieszkamy w Legionowie :-) Ponieważ pracuję to nie mogę obiecać swojej obecności na spacerku na który się zbieracie, ale spróbuje. Chętnie się z Wami spotakm i z rówieśnikami Kubulka też :-) Brakuje nam towarzystwa na naszych popołudniowych a nieraz i dziennych wyprawach.
Madziu dziękuję za zaporszenie na ten wątek :-) ucałowania dla Julka :-)
pozdrawiam cieplutko :)
 
Do góry