reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

reklama
Magda wlasnie mslalm o jakims spacerku. Maja jeszcze kaszelek ma troche ale ja ciagle kaszle i to chyba ja powinnam sie zaszczepic hihihihih bo najgorzej na tym wychodze :-( Zanim sie nie "dorobilam" dzieci to wcale nie chorowalam a teraz koszmar.
No musimy sie umowic bo ja od marca mam zamiar sprobowac przez miesiac pracowac, tam co ci wspominalam.
No i mam samochod hihihihihi teraz tylko musze go odebrac z Warszawy i przerejestrowac :-D wreszcie nie bede uzaleznona od mezulka :laugh2:
 
Gratuluję auta!
Ja wróciłam po weekendzie u rodziców i dziś pierwszy dzień w szkole. Ponieważ nie ma "babci Irenki" (pojechała do sanatorium) w tym tygodniu wspiera mnie kuzynka licealistka (ma jeszcze ferie). W przyszłym będę wagarowała i pojadę pewnie do rodziców (skoro nie mam opieki dla Julka to niech się nim dziadkowie nacieszą) a potem na tydzień przyjedzie mój tata.
Więc trudno mi mówić kiedy spacerek jest możliwy, ale przemyślę :)
 
Heheh my tez w piatek ruszamy na tydzien do babci w tamte okolice :tak:
Musze zalatwic sprawy z mechanikiem i rejestracja samochodu wiec przy okazji dziadkowie tez sie naciesza dzieciakami i ja odpoczne hehehe
 
Cześć dziewczynki!

Jesteśmy w domciu:-) :tak: :-)
Urodziłam 22 lutego o 15.55 syneczka Oleczka - 3730 g i 56 długi.
Jeśli ciekawe jesteście jak mój poród wyglądał zapraszam do opisu w marcóweczkach 2007.
Ale jestem szczęśliwa:-) i zmęczona bo walczę z nawałem pokarmu:-( .
Pozdrawiam
 
Serdeczne gratulacje!!!!! Niech się Oleczek zdrowo chowa :) Uściski dla powiększonej rodzinki.
 
Witajcie, jestem mamą 3 miesięcznej Gabrysi, w końcu znalazłam forum mamuś z Legionowa :-)) Nudno jest samemu wychodzić na spacerki...
 
reklama
Do góry