reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Cześć dziewczyny!Ja na krótko bo taka jestem zła ze mi sie gadac w ogole nie chce.Tak jak pisałam byłam dziś na spotkaniu w sprawie pracy tzn miałam być bo pani z którą byłam umówiona sie poprostu nie pojawiła.Po pół godzinie oczekiwania zadzwoniłam-pani powiedziała że już skręca i bedzie za minutke.Po kolejnych 30 minutach zadzwoniłam ponownie ale włączyła sie poczta :mad:. Jestem zła!!
 
reklama
:o :o :o co za babsko...Lui gadałam z sąsiadką i mówiła ze do Globi ciągle kogos przyjmują...moze tam złóż CV...
 
Lui w sumie dobrze wyszło, że się na niej przejechałaś już na samym początku, a nie na przykład przy wypłacie... Wiem, że masz prawo być zła i jest mi cię szkoda. Ale pewnie znajdziesz dzięki temu lepszą pracę!
 
Siemka dziewczyny! Ja miałam większe szczęście od Lui i już pracuje. Jestem pracownikiem biurowym taką niby sekretarką. I nie przeszkadza że mam dziecko i pracuje 1 godz krócej. Lui nie martw się na pewno będzie dobrze i znajdziesz pracę.
Magda gratulacje zdanych egzaminów i naprawdę musisz zabierać Julka ze sobą. co do tego gina to moja koleżanka do niego chodzi i prowadził jej ciążę. Chyba jest dobry.
Dziewczyny któraś z was rodziła w bielaskim a czy macie tam jakiegoś lekarza dobrego, który mógłby poprowadzić ciążę?
 
Hej!Wiecie ta baba zadzwoniła do mnie następnego dnia i przeprosiła że sie zle umówiła itd itd.No w każdym razie poszłam do tej pracy no i narazie pracuje.W przyszłym tygodniu mają ze mną umowe podpisać więc nie wiem ile popracuje bo jeśli coś będą kręcić to długo tam miejsca nie zagrzeje.Co do bielańskiego to ja tam rodziłam ale nie miałam swojego lekarza.Ale ze szpitala jestem zadowolona :)
 
hello!!!
i ja rodzilam w bielańskim a lekarz, który mnie tam prowadził to dr. Kucewicz przyjmuje u nas w legionowie prywatnie i tel do niego 602362759 (na Marszałkowskiej na gabinet)...spokojnie moge polecic...koleżnka natomiast chodziła do Pani Gudyki przyjmujacej w przychodni Medika perfekt nota bene Pani Gudyka przyjmowała mój poród, a koleżanki poród przyjmował Kucewicz
 
Czesc dziewczyny!Wiecie co małą wczoraj miała cały dzień zły humor.Nawet u rehabilitanta płakała cały czas :( no i jak Krzysiek dał jej pózniej jeść to sie zakrztusiła.Musiał jej wkładać palec do buzi żeby złapała oddech.A wyobrazcie sobie ze w przychodni wszyscy rozkładali rece i nie umieli mu pomóc.Jak juz normalnie oddychała to poszedł z nią na pogotowie,lekarka powiedziała ze juz jest wszystko dobrze ale jak teraz o tym mysle to az mnie ciarki przechodza.Nigdy wczesniej nie było aż tak groznie :(
 
reklama
wiesz moze Kamilce zęby wychodzą, dlatego taka marudna była ...u mojego KUby chyb też się niebawem kolejne zebisko pokaze bo znów ma fazę fiszczenia i marudzenia
 
Do góry