reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Siemka dziewczyny :)
Lui wszystkiego naj dla Kamilki z okazji niedawnej miesięcznicy.
Dziewczyny ja mam do was pytanie, czy możecie polecić mi jakiegoś dobrego ginekologa? Jeszcze nie miałam @ po porodzie, a poza tym przyszyli mi jajnik po cesarce czy może w trakcie zszywania mnie po cesarce. wcześniej chodziłam do gina w Wawie ale teraz nie mam jak.
 
reklama
Dziękujemy za życzenia :-*.No my z Anią dziś zaliczyłyśmy spotkanko na żywo ;).A wy kiedy pójdziecie w nasze ślady??W końcu czas na jakieś spotkanie w szerszym gronie :) Jeśli chodzi o ginekologa-hmmm ja chodziłam do dr.Ullman(El-med),ale nie jestem z niej do konca zadowolona.Czasami miała dobry humor i wtedy było super a czasami bez kija nie podchodz.A już jak chodzić do lekarza to chyba trzeba mieć zaufanie do tej osoby.Będę musiała pewnie poszukać kogoś innego ale narzie nie mam takiej potrzeby więc nie myśle.Kiedyś byłam w Mediq u jakiejś na W(chwilowo zapomniałam),ale tamta też mi podpadła.Po pierwsze-badała mnie w czasie okresu,po drugie wykryła w trakcie tego badania torbiel(co wykluczyło badanie USG)no i też mi sie nie spodobała.
 
hello!!!
dziewczyny pogoda jest juz coraz bardziej sprzujająca wiec..moze zaczniemy się powoli poznawac...my z Lui dzis to rozpoczełysmy i nie powiem...miło było sobie pogadac w realu :) zachęcam, zachęcam

co do gina to: słyszałam,ze BARDZO dobry jest Pająk przyjmujący w przychodni na 3-go maja...tylko kolejki długie i wkurzające położne (przychodnia rodem z ubiegłego systemu). Miałam okazję byc u niego w ciązy i zrobił pozyytwne wrazenie jednak ze względu na długie terminy oczekiwania na wizyte i te wq..@@@ położne zdecydowałam się na zmianę i byłam u Kucewicza (przyjmuje prywatnie na Marszałkowskiej lub w Szpitalu Bielańskim) i spokojnie mogę go polecic
 
Siemka dziewczyny!
Dzięki bardzo za odpowiedzi. Będę musiała spróbować iść do jakiegoś bo boli mnieten przyszyty jajnik.
Co do tych spotkań to bardzo chętnie tylko nie wiem jak z czasem, bo w poniedziałek idę na próbę do pracy. Dam znać co z tego wyszło. Ale jakby co to mogę w weekendy.
Pogoda coraz ładniejsza to możemy siedzieć prawie całe dnie na dworzu.
 
No jeśli hcodzi o prace to ja ide na próbe we wtorek :) też nic wielkiego bo do sprzątania ale przyzwoite warunki więc może sie załapie.Pozdrawiam!
 
oooo to super dziewczyny , trzymam za Was kciuki i czekam na relacje...a weekendy moga byc...ja całe dnie robie za słomianą wdowe bo męzulo jak nie w pracy to w szkole..ale cóz sama chciałam i to ja go na studiowanie namówiłam
 
Hej dziewczyny!Ale dziś piękna pogoda!Z rana pojechaliśmy z Krzyśkiem do Kauflandu na małe zakupy.Udało nam sie zakupić pieluchy HUGGIES mega pack za 35zł więc sie opłaca.W paczce jest 76szt.Takie same w Auchan kosztowały ok 50zł :).Kamila dziś prawie cały dzień na dworzu,teraz właśnie śpi pod oknem a mi sie poprostu zamykają oczy...........
 
reklama
Cześć dziewczyny! Mam nadzieję, że w pracy ok. Zdawajcie relacje jak już obie będziecie "po".
Co do gina ja chodziłam w Mediqu do Stor, ale ciąże prowadziłam w Warszawie. Teraz zastanawiam się nad Mateuszczykiem w przychodni przy pogotowiu, bo tam się zapisaliśmy i byłoby państwowo. Słyszałyście coś o nim?
A co do moich egzaminów, to Julek zdawał dziś ze mną znowu i wyniki: 5 i 4,5. Pomaga mi!!
A w sobotę bawił się z nami na swoim pierwszym weselu :)
Udanych spacerków! Ja na razie spacerki w samotności, bo intensywnie się wtedy uczę.
 
Do góry