reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Czesc dziewczyny
Juz nie pamietam kiedy sie odzywalam ale brakuje mi czasu, wieczorami padam ze zmeczenia.
A co u nas slychac, szkoda gadac :((((Maks sie rozchorowal kaszle ma katar, pozniej ja sie zarazilam a teraz Maja kaszle :((((
Wczoraj bylismy u lekarza niby Maks zdrowy oskrzela jeszcze czyste Maja zdrowiutka, ale dzis kaszle mocniej po syropku i sie meczy :(((((
Ach a juz nie pamietam kiedy Maksio chorowal :)))
A tak z innej beczki dziewczyny powiedzcie mi gdzie w Legionowie mozna kupic smaczna i swieza wedline i miesko?:))))
 
reklama
Woloszki mam nadzije, że twoje maluchy beda znow zdrowiutkie a ty zapomnisz co to choroby. I tak dobrze, że Maks nie chorował często.
Co do mieska i wędlin to ja niestety kupuję w róznych miejscach i nie jestem zadowolona. Nie znalazłam jeszcze sklepu godnego polecenia, wiec i sama dołaczam sie do pytania.
Lui - masz rację szukaj pracy na spokojnie, bo "praca nie zając nie ucieknie". A tak poważnie to trzymam kciuki, żebyś znalazła coś ciekawego a i sensownie opłacanego.
A ja dzis niewiele sie uczylam, bo Julek mial wyjatkowo gorszy dzien, pogoda nie sprzyjala spacerkom, a tatus swietuje z kolegami - pepkowe :)
Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej.
 
Siemka dziewczynki, ja też nie miałam ostatnio czasu żeby tu zarzeć. Wszystkiego naj z okazji dnia matki :). To moje pierwsze takie święto, jest bardzo miłe.
 
Witam!Wiecie co mam juz dość tej pogody i tego całego lata.W zeszłym roku ja juz chodziłam w spódnicach i mi gorąco było a teraz??Z domu sie nosa nie chce wystawiać. :mad: Ech........w ogole szkoda gadac!
 
Wiecie u nas mimo tej pogody spacery na całego. Dzis Julek był na dworze z 5-6 godzin. W dwóch turach. Raz z prababcią, raz z tatą. A ja im zazdroszczę, bo siedzę i jakieś głupie prace z niemieckiej literatury piszę :( Byle pozaliczać.
Wczoraj na spacerze w lesie mój mąż i Julek spotkali... 3 dziki!!! Dwa uciekły a trzeci się przyglądał. Ponoć był kilka metrów od nich. Tomek stał i czekał. Dzik też stał. W końcu moi chłopcy pierwsi zrobili ruch i dzik zwiał. Takie przygody :) A ja z nosem w książkach :( No ale jak dobrze pójdzie to jeszcze tylko 3 tygodnie.
 
Lui głowa do góry to dopiero wiosna, niedługo będzie lepiej. My przez tą pogodę na spacery wychodzimy po 16 bo dopiero wtedy zaczyna ładnie przyświecać słoneczko i nie pada deszcz.
No to niezłe spotkania mają twoi chłopcy Magdek. ::) :D
 
Ja myslalam, ze tylko ja tak sie zasiedzialam w ksiazkach, ze nie zagladam, a tu cisza!! Dziewuszki co z wami? Chyba korzystacie z tego, ze pogoda nieco lepsza. My dzis z okazji Dnia Dziecka uzadzilismy dlugasny spacer po lesie, tata wrocil wczesniej z pracy, a mama nie zagladala do podrecznikow :)
 
Hej dziewczyny!Rzeczywiście coś tu u nas pusto :( co sie z wami dzieje??My dziś też zaliczyłyśmy spacerek jak zreszta co dzień,no ale dziś pogoda była w miare,bo jak wczoraj wyruszyłam do sklepu to w połowie drogi taki deszcz mnie złapał że biegiem do domu leciałam :mad:.A w ogóle to mam pytanko-kiedy wasze dzieci miały pierwsze ząbki??Bo ja zaczynam mieć poważne podejżenia że moja Kamilka właśnie cierpi z tego powodu.Już drugą noc śpi bardzo niespokojnie,dziś rano obudziła sie z wielkim płaczem o godz.6 (na początku zwaliłam to na ból brzuszka,bo po kupce było w miare spokojnie),no ale wieczorem powtórka z rozrywki,straszny płacz,ślinienie sie ale to już od dłuższego czasu,no i usnęła w końcu ok 21 i to po wcześniejszym bujaniu w wózku co wcześniej wieczorem sie nie zdażało,poprostu kładłam ją do łóżeczka i dziecka nie było.Jeżeli to ząbki,to jak pomagałyście swoim dzieciom??Ja wkładałam jej do buzi gryzaczek,ale to chyba nie pomagało jej aż tak bardzo.
 
reklama
Siemka dziewczyny
Lui Weronika miała tak od drugiego miesiąca a zęby wyrosły jej dopier jak miała skonczone sześć,podobno ślinienie może się zacząc nawet 3-4 miesiące wcześniej. Ja swojej Nisi dawałam do gryzienia miękkie zabawki i silikonową szczoteczkę do zębów canpola. Nie chciała takich chłodzonych gryzaczków. Parę razy smarowałam żelem bobodent, ale ona więcej go zjadała niż udało mi się wetrzeć jej w dziąsełka. Ale może być też tak że za niedługi czas wyrosną jej ząbki to zależy od tego jak wcześnie miałaś ty i twój mąż.
 
Do góry