reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Hej!Jak wam minął dzionek?Nam w miare spokojnie,zaraz ide spać może wreszcie sie wyśpie ;) a wiecie zaczęłam małej dawać kleik ryżowy,lekarka nam powiedziała żeby jeden posiłek taki robić bo mniej kaloryczny.Na początku dawałam jej na mleku żeby jej bardziej smakowało no a teraz już na wodzie tylko narazie mała porcje bo wiecie jak to z jedzeniem łyżeczką u 3.5 miesięcznego dziecka ::),po kleiku daje jej jeszcze mała porcje mleczka z butelki.Ale ogólnie bardzo ładnie zjada z łyżeczki,wrecz nie nadążam nabierac nowej porcji bo Kamila już płacze że nic nie ma w buzi :laugh:
 
reklama
Lui to super, że Kamilka je łyżeczką jak Ci się uda to przeciągnąć nie będzie potem problemu z zupkami. Ja daję Weronice pic z normalnego kubeczka takiego dla dzieci już od miesiąca i bardzo jej się to podoba. Nie lubi butelki ani smoczka, pewnie dlatego, że jest na cyku, którego namiętnie ssie.:)
 
Siemka Mamusie!
Pogoda nam się skiepściła, ale może na week chociaż będzie ładniej.
Lui jak tam poszukiwania pracy?
Magdek jak egzaminy?
 
Lui gratulacje dla małej :)
Dziś pogoda jednak robi się fajna.
Co do moich zaliczeń to powoli powoli mam coraz mniej tyłów. Wczoraj jedno ustne do przodu, a na wyniki pisemnego muszę poczekać. Niestety wyjechała moja mam a spisywała się na 6+. Rewelacja! Zero narzucania własnego zdania a Julka czarowała wprost. Wpatrywał się w nią jak w obrazek i niemal w ogóle nie płakał.
Jutro przyjedzie moja babcia i też będzie się nim opiekowała jak będę jeździła na uczelnię, choć może być gorzej, bo od niej już rad słuchałam przez telefon. Np. relacjonuję, że byliśmy na spacerze. A ona na to, żebyśmy uważali i Julka nie przeziębili... No ale i tak bardzo potrzebna mi pomoc i trzeba będzie przymknąć oko na te babcine rady i uwagi.
 
Czesć dziewczyny!Co do pracy to szukam.Miałam możliwość pracy przy segregacji odpadów plastikowych i pewnie nawet bym na to poszła tylko zrobili prace na 2 zmiany od 6-14 i 14-22 a pensja 600zł więc zrezygnowałam bo o ile jeszcze pensja byłaby ewentualnie do zaakceptowania o tyle godziny pracy odpadaja.Słuchajcie mam takie pytanko-kiedy można dziecku w wózku podwyższyć oparcie?Bo Kamilka zaczęła mi główke podnosić w wózku i dzis jej podwyższyłam na chwile i chyba była zadowolona :)
 
AWiesz co nie wiem jak twoja niunia bo Nika siadała jak miała 3,5 miesiąca więc od 4 już miała podnoszone oparcie w spacerówce, ale wydaje mi się że jak jej trochę podwyższysz to nic się nie stanie tym bardziej że jest tyle rzeczy do oglądania. Jak się zmęczy taką pozycją to zauważysz.
 
ja kubie podniosłam w 7 miesiącu gdy zaczął sie zabierac do siadania...ale wiem ze to było za wcześnie dla niego bo można jak dziecko samodzielnie siadac

ilonak pisze:
AWiesz co nie wiem jak twoja niunia bo Nika siadała jak miała 3,5 miesiąca
:o :o :o szok...to na lipcowych takiego agenta nie było..najwcześniej usiadło dziecko w 5 lu 6 m-cu
 
Wiecie ja nie podniosłam tak całkiem tylko tak troszeczke,była w pozycji takiej na wpół siedzącej,coś jak w foteliku samochodowym.Co w ogóle porabiacie?Bo ja właśnie przymieżam sie spać.No i jak dziewczyny-spotykamy sie w końcu?Kolorowych snów!
 
Siemka Dziewczyny zapowiada się ładna pogoda.
Wreszcie mogłybyśmy się spotkać tylko kiedy?
Co do tego siadania to akurat to wcześniej wyszło u Nisi ale np śmiać głośno zaczęła się tak ok 5 miesiąca mimo, że dzieci koleżanek już na początku 4 mies. Ona niektóre rzeczy robi dużo szybciej a niektóre wcześniej więc w sumie wychodzi pośrodku. Pediatra mówi, że ona fizycznie będzie się szybko rozwijała, bo jest bardzo silna w mięśniach.
 
reklama
chodziło mi, że jedne wcześniej a inne później, pomyliłam się w tym poprzednim poście bo dwa razy napisałam szybciej
 
Do góry