reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Lui no tak jest u mnie czytanie ze zrozumieniem, w takim razie powodzenia w szukaniu pracy. Co do tej głowki to moja Nika też tak odchylała do ok 4 miesięcy ale teraz jest już w porządku my robiłyśmy ćwiczenia jak miała ok 4 tyg do trzech miesiący i jak przeniosłam się do Legionowa to ten neurolog Mazurczak powiedział, że jest już w porządku. U takich małych dzieci to wszystko szybko się poprawia.
Moja koleżanka ćwiczyła dziecko metodą Wojty ale nie pamiętam czy miał napięte za bardzo czy też miał wiotkie.
Dużo zdrowia dla Waszych Pociech i nie martwcie się wszystko będzie dobrze. :) ;)
 
reklama
Witaj Aniu nie wiedziałam,że to bolesna metoda ale Koleżanki synkowi bardzo pomogła on nie miał porażenia mózgowego.
My idziemy w czerwcu na kontrol do neurologa i może nie będziemy uż musiały dawać Nisi wit B1 bo jej nie lubi i ciągle wypluwa nawet jak jej w czymś przemycam.
 
Zapomniałam napisać, że Nika nie raczkuje ale stawia kroczki i ma z tego radochę oczywiście trzymamy ją za rączki nie mogę się doczekać kiedy będzie raczkowała. Na razie sama wstaje w łóżeczku a teraz jest w trakcie gryzienia poręczy swoimi dwoma kasownikami.
 
Cześć!Fajna dziewczynka z Weroniki :),my dziś byliśmy na kontroli bioderek,na szczeście wszystko dobrze.Teraz mała już śpi,ja ide zaraz butelki naszykować i też uciekam spać.Dziś śpie sama bo mój mąż na noc w pracy.Kurcze.....pierwszy raz od 6 lat ma nocna zmiane i mi smutno :( bo nie licząc pobytu w szpitalu to sama nie nocowałam ::)
 
Siemka Lui dobrze cię rozumiem mój mąż też przez jakiś czas pracował na noce i na początku nie mogłam spać przez całą noc i długo nie mogłam się do tego przyzwyczaić. Więc życzę ci dobrej nocy, bo rozumiem co czujesz.
 
Twoja niunia też fajniutka.to jedyny taki okres w życiu człowieka, kiedy wszystkim podoba się bezzębny uśmiech i cieszymy się że puszczają bączki i nie bolą ich brzuszki.
Jeszcze popróbuje żeby pokazywała się cały czas tylko nie wiem czy mi się uda.
 
reklama
No wreszcie mi się udało wstawić zdjęcie w podpisie.
Mam pytanie dziewczyny: czy wasze dzieci też poprzestawiały sobie godziny posiłków i drzemek, bo Weronika od kilku dni zupełnie pozmieniał sobie plan zajęć i jedzenia i nie wiem czy to już na stałe i czy może dzieci w tym wieku tak mają? ???
napiszcie jak będziecie miały chwilkę
 
Do góry