reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja...

reklama
A u nas problem:( umówiłam się na spotkanie w pracy, ściągnęłam w dosłownie kilka sekund 100ml:szok:z jednego cycka (wcześniej po 50 jak ściągałam to był cud), umówione spotkanie trwało krótko, wiec dałam cyca potem, ale widze, ze małemu nie wystarczyło, wiec podgrzałam mleczko, ale on nie chce butli!!!!!
to jak go bede karmić, jak bym go chciała z kimś zostawić??
 
A u nas problem:( umówiłam się na spotkanie w pracy, ściągnęłam w dosłownie kilka sekund 100ml:szok:z jednego cycka (wcześniej po 50 jak ściągałam to był cud), umówione spotkanie trwało krótko, wiec dałam cyca potem, ale widze, ze małemu nie wystarczyło, wiec podgrzałam mleczko, ale on nie chce butli!!!!!
to jak go bede karmić, jak bym go chciała z kimś zostawić??


U nas to samo mały w ogóle nie chce butli:(
 
A u nas od samego początku problem był odwrotny... mały nie chciał cyca... więc laktator w dłoń i tak już ciągne 4 miesiące ale powoli zaczynam mieć dosyć
 
A u mnie też zmiana nastąpiła, mała też mniej śpi w dzień, a w nocy śpi normalnie od 20 do 8/9 rano jak zwykle tyle, że je częściej (cycuś) tak co 2h, a przedtem to i 4 wytrzymywała i nie wiem co jest grane.....

My mamy ten sam problem od skonczonego 3 miesiaca. Mala je w nocy (jestesmy tylko na cycu) co 2h, a wczesniej potrafila nawet czasem 6 h przespac. Pewnie juz wiecej potrzebuje. Karmie ja przes sen, zasypia przy 1 cyku, drugiego nie chce. W dzien tez co 2 h, ale je czasami nawet 1,5 lub 2 cycki. Chce ja jeszcze karmic tylko piersia do 6 miesiaca. Jakos wytrzymam, ale ciezko jest. Naprawde czuje, ze sie poswiecam i zazdroszcze mamusiom, ktore sie wysypiaja. No ale czego sie nie robi dla dziecka.:tak:
 
Moja tez nagle sie obudzila dwa dni pod rzad o 2 w nocy, a wczoraj dala taki koncert,ze hej, mleko musilaam dawac,a tak pieknie spala cala noc...:sorry2: Moze faktycznie dzieci po 3 mc potrzebuja nagle jesc w nocy...:confused:
 
hej dziewczyny:)
moja mała ma dokładnie tak samo. Kiedyś spała w nocy nawet 5 godzin, a teraz cyc co 2 godziny! W dzień tak samo, a jesteśmy tylko na cycusiu:tak:. pozdrawiam:)
 
reklama
Do góry