reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja...

lubię moje piersi jakie by duże nie były, ale zaczyna martwić mnie fakt, ż epo porodzie nie kupię biustonosza.. a wtedy to podstawa :baffled:
 
reklama
u mnie z 75 B urosły w pierwszej ciaży do 75-80D, zmalały do dużego C, rozstepy pozostały, obecnie jest 80E :( i wcale sie nie cieszę!, bluzki ok, to zawsze w biuście ciasno......i biustonosz kupić cieżko.......
 
zmienią kształt na bardziej wiszące:-D,mojej siostry córka pyta ją "mamusiu a dlaczego ty masz te cycusie takie długie?"

hihihihi to sie usmiałam z rana :-) ale powie Wam że piersi to sprawa tak indywidualna jak rozstepy czasem ktos ma a przytyje mało czasem tyje sie po 30 kg i sladów nie ma tak samo z piersiami to zalezy od skóry picia wody odzywiania masazy i wielu innych czynników więc komu bedzie dana tak sie stanie mówiąc wprost

Eli chyba wygrywa na najwieksze piersi gratuluję :rofl2: tez bym tak chciała na chwile mieć miałam pełne B teraz mam pełne C choc jeden stanik kupiłam D ale mały taki mi sie wydawał na te D
 
U mnie urosły z 75C na 75F-G. Na razie jestem zachwycona, bo się tak ładnie wypełniły, ale boję się jak będą wyglądały jak skończę karmić. Pewnie będą wisieć do pasa:-)
 
no, ja ci mogę zaproponować tak ze 2 rozmiary :-D po porodzie nie będę musiała przynajmniej gonić za jeszcze większymi biustonoszami :-D
 
reklama
:) Eli tylko nie sprzedaj za dużo:-):-):-)..ja też się mogę podzielić bo mnie duży biust denerwuje wybitnie zwłaszcza że zawsze miałam mały a teraz mi sie telepie po d bluzką:-D...
 
Do góry