reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja/karmienie piersia; butelką, problemy bóle itp

reklama
Super Kasiu ze dla obu stron odstawienie odbylo sie bezbolesnie :tak:Z tego co pamietem u Mikiego tez w okolicach 10 miesiaca cycowanie sie skonczylo:tak:
 
Kasia gratulacje! najwazniejsze ze wszytsko bezbolesnie sie odbylo:-)nas tez to czeka bo te noce mnie dobijaja:-)tylko Szymon chce cycka w nocy i w dzien:baffled:
 
No Kasiu gratulacje i dla Olgi również ...Zuch dziewczynka z niej :happy:
U nas koniec cycowania przebiegl podobnie czyli bardzi bezbolesnie dla obydwóch stron.
 
Kasia, no to rzeczywiście świetnie wyszło, że obie podjęłyście decyzję w tym samym momencie:tak: U nas Florka chyba jeszcze nie bardzo gotowa, ale popracujemy nad rezygnacją z cycowania przed dziennymi drzemkami, bo to jest największy problem - na noc zasypia coraz częściej bez piersi. No i poczekam jeszcze te 2 miesiące, moze sama sobie odpuści, bo nie chcę też jej brutalnie tego pozbawiać, jakoś jeszcze przetrzymam:-p
 
chyba czas na zakończenie cycowania:-(
dziś Tymi dostał Nana - 100 walnął nawet nie wiedział kiedy
zobaczył butelkę i pewnie myślał, że to sinlac
jakos dziwnie smutno mi z tego powodu, a z drugiej strony już chciałabym zupełnie się uwolnić :sorry2:
zobaczymy jak się przyjmie mleczko, jak dobrze to od przyszłego tygodnia odstawiam ostatecznie
 
Zawsze koniec cycowania jest smutny chyba bardziej jednak dla mam;-)Reniu licze ze pojdzie sprawnie aby Tymi polubil butelkowe mlesio bardzo dlugo karmilas wiec jest Ok!
 
właśnie wiem, że to nam ciężej odstawić niż dzieciom
właśnie na pocieszenie sączę winko;-) (odrobinkę bo jeszcze w nocy jak się budzi to dostaje cycusia)
 
reklama
Do góry