reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja/karmienie piersia; butelką, problemy bóle itp

a u mnie zanikło w kilka dni
Julia...są jakieś tabletki na to...:tak::tak::tak: poproś lekarza no bo po co się męczyć a słyszałam że nie wszystkim szałwia pomaga:no:
 
reklama
ja brałam kiedyś bromergon i on chyba też jest własnie na powstrzymanie laktacji ale są różne i można dobrać :tak::tak::tak:
 
Że tak zapytam niedyskretnie....to jak Wasi mężowie masują Wam biuścik???:-D:-D:-D:-D:-D...jak nadal mleczko jest??
Ja nie mam napewno..małż masuje i nic nie leci:-D:tak::tak:
 
Że tak zapytam niedyskretnie....to jak Wasi mężowie masują Wam biuścik???:-D:-D:-D:-D:-D...jak nadal mleczko jest??
Ja nie mam napewno..małż masuje i nic nie leci:-D:tak::tak:
Post, no tego mleka aż na tyle to nie ma:-) Mnie powoli zanika, jeszcze jest ale czysto symbolicznie. Zamierzam wziąć się porządnie za odchudzanie jak wrócimy do normalnego rytmu dnia, i pewnie wtedy zniknie do końca:tak:
 
reklama
no i kończę karmienie
Tymi chyba sam rezygnuje bo juz drugi dzień nie patrzy w "tę stronę":szok:
jestem zdziwiona ale jakoś psychicznie loozik:-)
mam tylko pytanko odnośnie karmienia wieczornego
dziś oszukańczy nan3 z sinlakiem:-p ale z butelki
czy wy dajecie dzieciaczkom mleczko z kubeczków czy właśnie z butelki?
bo nie wiem czy dobrze robię, że na noc "sztucznego cyca" wprowadzam:sorry2:
 
Do góry