reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja/karmienie piersia; butelką, problemy bóle itp

kamu ja tez tak robie ze daje za kazdym razem troche i nawet go troche przeglodze przed obiadem zeby cos zjadl. no i zje ale to strasznie trudne jest, nie chce otwierac buzi i wogole wiec wsztsko sila musze wciskac:baffled:sniadania i kolacje sa ok, lubi tez jogurty bardzo, tylko z obiadami mamy problem. probowalam juz wszytskiego, sama gotowac, inne firmy inne konstystencje...nic nie dziala:baffled:no ale zawsze przynajmniej pol sloika wcisne
 
reklama
u nas też pieś na wieczór i w nocy
w ciągu dnia wszystko inne;-)
dzis czuje dziwny ból pod pachą jakby zastój czy coś - normalnie cały czas bezproblemowo a tu po tylu miesiącach jakieś niespodzianki:szok:
masuję i podstawiam Tymkowi do wyssania - zobaczymy co będzie dalej
a niby takie flaczki:sorry:
 
Drogie Mamy!Moja Gabi kończy juz 9 miesięcy i nadal karmię piersią.Czytam Wasze wypowiedzi i ....Zazdroszczę.Ja za miesiąc idę do pracy i zupełnie nie wiem jak sobie poradzic z karmieniem.Mała jest bardzo przywiązana do cyca.Karmię w nocy co godzinę i bardzo często w dzień.Zasypia też przy cycu.Proszę Was o pomoc.Może probowac odstawiac od cyca,ale jak to zrobic?:-(
 
Beja ja elimnowałam pojedyńcze karmienia w nocy pojąc Kube wodą, nadal jak się wybudza daje smoka albo butlę z wodą. Nie dawaj soku bo mała pomysli że to jakaś słodka nagroda:happy: W dzień nawet nam sprawnie poszło (myslałam że bedzie gorzej) poprostu zamiast porcji cycusia dałam mieszkę w butli wymieszaną pół na pół z moim mlekiem, ale ten zabieg trwał przez 3 dni teraz je juz normalne mleko nie wymieszane z moim i jest ok:tak::tak:powodzenia:tak:
 
nasza awaria została naprawiona - Tymi wyssał co się zapchało i pierś sprawna:-)
coś mam wrazenie, że pokarmu coraz mniej bo zaczynam czuć ból jak mały mnie ssie:szok: chyba, że to chwilowe problemy z produkcją
 
Renia ja też tak miałam, czułam się jakbym przystawiała małego na porodówce:eek:

U nas okres karmienia definitywnie zakończony, Kuba wcale nie szuka cycusia tylko mi czegoś brakuje:baffled:ale damy rade:tak:
 
ja właśnie dziś postanowiłam odbudować laktację i zacznę go podstawiać częściej bo tak lubię to cyckowanie (owszem w nocy to wolę jak śpi a nie jak co chwilę szuka cyca:rofl2:)
ale jak sie nie uda to trudno - i tak niebawem bedzie 9 miesięcy karmienia:-)
 
reklama
Do góry