reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja/karmienie piersia; butelką, problemy bóle itp

a ja Zu nie karmie już 5 miesiecy i własnie znowu mam mleko w piersiach :szok:

Nie wiem o co chodzi i dlaczego... ale cycki znowu są na full produkcje nastawione... :baffled:
 
reklama
Mleko jak było tak jest dalej... w ciąży nie jestem a lekarz powiedział, że czasamie tak sie zdaraza, ze pokorm znowu powraca... oj naoglądałam sie chyba noworodków za dużo :zawstydzona/y:
 
Kasia, odstawiałaś ją, czy sama chciała? bo u nas to cycowanie już tylko terapeutyczne, ale Młoda chyba się psychicznie uzależniła, sądząc po tym jak czasem usiłuje ze mnei bluzkę zedrzeć... a ja bym jednak chciała ją do roku odstawić:baffled:

Julia, no organizm się dopomina o nowego dzidziusia:-)
 
Kasia, odstawiałaś ją, czy sama chciała? bo u nas to cycowanie już tylko terapeutyczne, ale Młoda chyba się psychicznie uzależniła, sądząc po tym jak czasem usiłuje ze mnei bluzkę zedrzeć... a ja bym jednak chciała ją do roku odstawić:baffled:
ja też tak mam zamiar, choć lubię to cyckowanie
Kasiu grunt, że Olgunia spokojnie sobie go odstawiła:tak:
 
reklama
To chyba była nasza wspólna decyzja, bo Olga domagała się cycka, ale tylko w nocy i było to dla mnie bardzo męczące. Kilka nocy budziła się tylko raz w nocy i wtedy jej dałam, a te dwie noce już nie. Poza tym czuję, że mam tyle co nic, więc to nie chodzi o jedzenie tylko cycowanie, tak jak Surv pisze. A na to, to ja się nie zgadzam;-):-D Chcę wreszcie spać:tak:
 
Do góry