reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ładna mama po ciąży - ćwiczenia, kosmetyki, moda

ja mam permanentny na brwiach, robiłam w salonie tatuażu, zresztą jak połowa moich koleżanek ze studiów :-p już mam 4 rok, wydałam 100 zł za zrobienie i poprawkę i okropnie mi się podobają, kolor mi nie zbladł, bolało w cholerę, ale fakt jest wygoda straszliwa :-D K8libby ja się bałam na powiekach, podziwiam odwagę :sorry: a fryzurkę to mam teraz takiego blond-rudego boba i też sobie chwale, układają się i rano jakoś nie muszę się wysilać, gorzej bo się nie maluję do roboty prawie wcale ostatnio, bo jak wymiotuję, to wszystko mi spływa, ehh
 
reklama
I ja zastanawiam się nad kolorkiem na włosach..wiem, że lepiej teraz, póki jestem w ciąży, bo włosy silniejsze, bo po ciązy to będą lecieć niestety.. czekam tylko do następnego tygodnia, żeby lekarz potwierdził, że mogę iść na rozjaśnianie- dokładnie na blond pasemka, więc nie jest to ponoć aż tak szkodliwe dla ciąży, bo nie wmasowuje się w głowę, tylko zostawia kilka milimetrów od skóry głowy, więc pokrywa tylko włos. Najgorsze to te chemikalia,amoniak...ale postaram się wyjść w trakcie na powietrze :) trzeba o sobie też mysleć w ciąży, żeby nie czuź się właśnie jak te przysłowiowe kury domowe ;)
 
Co do aktywności, to na pewno spacerki nikomu nie zaszkodzą:) basen niby też dobrze robi na zdrowie, ale ja osobiście, nawet gdybym umiała pływać(bo nie umiem), to zastanowiłabym się, bo można podłapać bakterię...od dziś chodze na zajęcia "aktywne 9 miesięcy"- obejmują jogę, pilates, body ball i zajęcia relaksacyjno-oddechowe.Gorąco polecam!
 
Agnes basen jest jak najbardziej polecany!!! Są to ćwiczenia w odciążeniu, rewelacyjne na kręgosłup, a i maluszkom w brzuszkach się podoba. Prawie w każdej gazecie dla mam widziałam jakiś artykuł o tym że warto chodzić na basen. Ale tak jak to k8libby pisała dzisiaj na głównym najlepiej jak są to specjalne zajęcia dla ciężarnych, gdzie woda nie jest taka zimna no i gdzie wiadomo że jest czysto.
 
wczoraj na ekg pani mi przyklejala takie naklejki a potem do nich diody, i czesc diod spadala ciagkle, pani pyta czy ja jestem wysmarowana balsamem, no nie bylam..
to oznacza ze moje cialo chyba samo sie jakos nawilza, ja co kilka dni uzywam takiego olejku RESCUE OIL, ale zapominam, albo mi sie przypomni jak juz jestem na gorze, a olejek na dole w lazience :)
 
ja po wszystkich przebojach ze skora sucha do tego stopnia ze jak tarlam brzuch to jakby lupiez spadal z niej zaczelam stosowac Massage Cream Palmersa dla kobiet w ciazy ale ten concentrated nie normalny rozwodniony i skora swietna jest po nim i dlugo jest nawilzona a teraz w bootsie promocja kup 2 a 3 gratis;)
 
Hej dziewczyny :) ja juz na początku troszkę sie u Was udzielałam,ale przeniosłam sie do wrzesniowek choć termin mam na 30.08 :) pewnie,wiec tu też się czasem odezwę :)
A odnośnie pielęgnacji. Ja smarowałam brzuch i piersi masłem kakaowym jakimś co mi ciotka z londynu przysłała. Ciało po tym bajecznie nawilzone,ale sam produkt tłusty jak nie wiem. Dziś przyszła paczka z Palmersami. Balsam na rozstepy i masło na brzuszek. Lubię tą serię i polecam :)
 
Ja używam balsamu z garniera, tego żółtego ujędrniającego, ewentualnie masła kakaowego z ziaji, chociaż w przypadku tego drugiego trochę ten zapach mnie odrzuca. ;P
 
reklama
Zbieg okoliczności, ja tez mam lotion z Palmersa i jestem póki co zadowolona. Na razie widzę tylko to, ze nawilża. Ogólnie jest on przeciw rozstępom - ale czy działa w tej dziedzinie dowiem się za kilka miesięcy ;-).
 
Do góry