reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ładna mama po ciąży - ćwiczenia, kosmetyki, moda

Hej Dziewczynki no wlasnie postanowilam zalozyc ten watek bo od kilku dni czuje sie jak praczka! brzydka, nie atrakcyjna, pryszczata i wszytko razem;) Ten temat jest po to by wymieniac sie doswiaczeniami doradzaniu sobie fryzury, zabiegow pielegnacyjnych, kosmetykow, depilacji, opalania i wszystkich wspaniałosci razem wzietych ;):tak:

Ja obecnie jestem na etapie szukania nowej fryzurki dla siebie oraz kolorku. przez jakies 3 lata bylam blondynka i swietnie sie czulam w tym kolorze ale cos mnie podkusilo i zakupilam farbe ktora niemal przyjela mi an czarny kolor, w placzu pobieglam do fryzjera i poddalam sie dekoloryzacji po tym zabiegu kolor wyszedl mi zblizony do naturalnego czyli rudy (moje zdjecie jest pod suwaczkiem) ale wlosy niestety sa sianowate juz nie farbowalam ich od pol roku mam odrosty jakies 6cm i sa ladne i lsniace po porodzie chce sie zmienic przezyc jakac metamorfoze. Obecnie wlosy mam tak do ramion a znalazlam takie 2 fryzurki co o nich myslicie?

juz edytuje ten post 5 raz i nie chce mi sie wkleic zdjecie wiec podaje linka http://www.google.pl/imgres?q=kimbe...=148&tbnw=114&start=0&ndsp=25&ved=0CFsQrQMwBw
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak dla mnie fryzurka pierwsza klasa a kolor też czy tylko ścięcie? Ja obecnie mam krótkie włosy i uznałam, że ciąża to najlepszy dla mnie czas żeby je zapuścić i wrócić do swojego ukochanego koloru czyli czerwonego:) Ale on wygląda u mnie ładnie tylko na dłuższych.
czerwne.jpg
 
kolor tez taki blond chce jak najbardziej;) tez regeneruje te wloski podczas ciazy dopiero po raczej bede szalec ;) bardzo ladna czerwien kiedys przez wiele lat chodzilam w czerwieniach oj co ja juz nie mialam na glowie:)

Co jeszcze sie zastanawialam nie mowie zeby robic to teraz czy za dwa lata ale myslalam o makijazu pernamentym na brwi, poniewaz ja juz od wielu lat rano kredka je maluje i juz mam to do perfekcji opracowane i zawsze mi piekne wychodza ale balabym sie jesli ktos by mi cos spapral a to pozostaje na lata , czy ktos juz kiedys takie cos zrobil? i jakie efekty?:-)
 
Exotic87 jeśli chodzi o permanentny to polecam brewki ale tylko metoda piórkowa inne sa tragiczne i wyglądaja okropnie sztucznie czyli tak jak kiepski tatuaż. musisz poszukac tylko dobrego miejsca gdzie wykonasz taką usługę polecam La Perla - Chirurgia plastyczna cena to jakies 900 zł ale masz wliczoną druga wizyte uzupełniajacą więc nie jest źle , powiem tak pracowałam w klinice medycyny estetycznej i to że ktos daje cene 400-600zł to znaczy że cos musi byc nie tak kiepski tusz i sprzet a co gorsza nie wyszkolony personel. ten zabieg to genialne rozwiazanie zawsze będziesz wyglądac ładnie, oko bedzie zawsze "świeże" Polecam
Jesli chodzi o fryzure to raczej nie polegala bym na zdaniu osób które nie maja o tym pojecia! bo wiesz ani nie są fryzjerami ani stylistami no i czasem same nie maja "fryzury" fryzurka ze zdjęcia jest fajna ale nie mam pojecia czy bedzie pasowała do ciebie do twojego kształtu twarzy a kolor do barwy oczu i skory to są bardzo ważne aspekty składajace się dobrze zbudowany wizerunek, jestem fryzjerem stylistą , pracuje z gwiazdami czyli osobami szczegolnie wyczolonymi na punkcie wyglądu uwierz, ze nie mozna doradzic nowej fryzury nie widząc czlowieka na zywo i jego struktury włosów, najlepiej bedzie jeśli wybierzesz sie do profesjonalisty któr wraz z twoimi pomyslami dojdzie do porozumienia w kwestii fryzury w tedy napewno bedziesz zadowolona a tak to wiesz jeszcze któraś z dziewczat zgłosi sie do ciebie , że chętnie cie zetnie ( nożyczkami do papieru) :DDD
odradzam samodzielne farbowanie.... chętnie doradze względem pielegnacji i doboru kosmetyków:)
 
Ja mam permanentne kreski na powiekach górnych, jestem zadowolona, tylko strasznie bolało cholerstwo...
 
ja mam pernamentną kropkę pod paznokciem lewego kciuka - sama sobie zrobiłam, nie pamiętam już jak :szok::-D

a tak na poważnie, to też zbieram się do fryzjera, codziennie rano rozpacz mnie zbiera jak widzę się w lustrze, szczególnie, jak śpi z nami Natalka... że ten mój mąż to jeszcze się nigdy z krzykiem nie obudził to mu się dziwię!! :-)
 
Ja mam plan na zmianę koloru włosów i nie będę na to czekała aż do rozwiązania, bo wtedy włosy mi osłabną, dam im kość teraz, kiedy rosną jak szalone :p
 
Exotic87 jeśli chodzi o permanentny to polecam brewki ale tylko metoda piórkowa inne sa tragiczne i wyglądaja okropnie sztucznie czyli tak jak kiepski tatuaż. musisz poszukac tylko dobrego miejsca gdzie wykonasz taką usługę polecam La Perla - Chirurgia plastyczna cena to jakies 900 zł ale masz wliczoną druga wizyte uzupełniajacą więc nie jest źle , powiem tak pracowałam w klinice medycyny estetycznej i to że ktos daje cene 400-600zł to znaczy że cos musi byc nie tak kiepski tusz i sprzet a co gorsza nie wyszkolony personel. ten zabieg to genialne rozwiazanie zawsze będziesz wyglądac ładnie, oko bedzie zawsze "świeże" Polecam
Jesli chodzi o fryzure to raczej nie polegala bym na zdaniu osób które nie maja o tym pojecia! bo wiesz ani nie są fryzjerami ani stylistami no i czasem same nie maja "fryzury" fryzurka ze zdjęcia jest fajna ale nie mam pojecia czy bedzie pasowała do ciebie do twojego kształtu twarzy a kolor do barwy oczu i skory to są bardzo ważne aspekty składajace się dobrze zbudowany wizerunek, jestem fryzjerem stylistą , pracuje z gwiazdami czyli osobami szczegolnie wyczolonymi na punkcie wyglądu uwierz, ze nie mozna doradzic nowej fryzury nie widząc czlowieka na zywo i jego struktury włosów, najlepiej bedzie jeśli wybierzesz sie do profesjonalisty któr wraz z twoimi pomyslami dojdzie do porozumienia w kwestii fryzury w tedy napewno bedziesz zadowolona a tak to wiesz jeszcze któraś z dziewczat zgłosi sie do ciebie , że chętnie cie zetnie ( nożyczkami do papieru) :DDD
odradzam samodzielne farbowanie.... chętnie doradze względem pielegnacji i doboru kosmetyków:)

Dziekuje za namiary na makijaz permaenty dla mnie w zasadzie nie liczy sie cena ja moge dac i 2 tysiace ale zebym miala cos na tip top a nie musiala codzinnie rano domalowywac cos. Jezel chodzi o fryzurke masz racje oczywiscie, ja jestem osoba ktora nigdy nie wyszla od fryzjera w pelni usatysfakcjonowana zawsze mialam jakies ale, zawsze chodzilam do swojego fryzjera w lodzi u ktorego zostawialm 150zl czyli taka normalna cena mi sie wydaje za pasemka itp raz skusilam sie na jeden z lepszych salonow w lodzi pawel and paul dobrzycki czy jakos tak gdzie zrobili mi dekoloryzacje a pozniej nalozyli farbe pracowali na produktach loreala bylam zadowolona nawet ale po jednym myciu farba splynela i zostala nie rowna kolorystyka po dekoloryzacji myslalam ze sie poplacze a zostawilam u nich 350zl. teraz jestem w stanie dac wiecej tylko niech ktos sprawi w koncu ze wyjde od kogos z ORGAZMEM i bede szczesliwa z samej siebie a nie ponaklada mi pelno natluszczaczy i zrobi ladne wlosy w chwili wyjscia od fryzjera a pozniej po myciu czar pryska ..... ehhhh :(
jak znacie jakies dobre salony gdzie fryzjerzy kieruja sie opiniom klienta w lodzi lub wroclawiu to bylabym wdzieczna ;):-)
 
reklama
Dziekuje za namiary na makijaz permaenty dla mnie w zasadzie nie liczy sie cena ja moge dac i 2 tysiace ale zebym miala cos na tip top a nie musiala codzinnie rano domalowywac cos. Jezel chodzi o fryzurke masz racje oczywiscie, ja jestem osoba ktora nigdy nie wyszla od fryzjera w pelni usatysfakcjonowana zawsze mialam jakies ale, zawsze chodzilam do swojego fryzjera w lodzi u ktorego zostawialm 150zl czyli taka normalna cena mi sie wydaje za pasemka itp raz skusilam sie na jeden z lepszych salonow w lodzi pawel and paul dobrzycki czy jakos tak gdzie zrobili mi dekoloryzacje a pozniej nalozyli farbe pracowali na produktach loreala bylam zadowolona nawet ale po jednym myciu farba splynela i zostala nie rowna kolorystyka po dekoloryzacji myslalam ze sie poplacze a zostawilam u nich 350zl. teraz jestem w stanie dac wiecej tylko niech ktos sprawi w koncu ze wyjde od kogos z ORGAZMEM i bede szczesliwa z samej siebie a nie ponaklada mi pelno natluszczaczy i zrobi ladne wlosy w chwili wyjscia od fryzjera a pozniej po myciu czar pryska ..... ehhhh :(
jak znacie jakies dobre salony gdzie fryzjerzy kieruja sie opiniom klienta w lodzi lub wroclawiu to bylabym wdzieczna ;):-)

wiesz jeśli chodzi o dekooryzację to nie wiem w jakim stanie były twoje włoski przed i jaie było zamierzenie wyjsciowe, bo nie każdy fryzjer potrafi uświadomic klientke o tym jakie skutki mąga być bo zbyt mocnej i radykalnej zmianie koloru, włosy po dekolorze kiepsko przyjmuja ponownie kolor, to juz wyższa szkoła jazdy , a niestety mało jest wyszkolonych fryzjerow w naszym kraju, a jak ktoś mysli , ze pani klocia z saloniku gdzies na osiedlu bosko ścoina i robi bleyage to znaczy , że i ona i pani klocia nie maja zielonego pojecia o fryzjerstwie...i potem Polki wyglądaja jak wyglądają:p hmmmm co jeszcze moge dodać jeśli chodzi o to by fryzura powaliła Cie na kolana to wiesz jak jest czasem klientka niby chce show by night na głowie ale jak fryzjer zaczyna proponowac to okazuje sie , że dla niej tym show jest bob hahahha:) poprostu czasem warto się oddać specjaliście , ale oczywiście konsultacja to podstawa. Ja obecnie mieszkam we Wrocławiu, wiec moge polecic siebie:) lub Mojego partnera .w Łodzi tez ktoś sie znajdzie , ale za nikogo osobiście nie porecze oprócz własnej osoby i mojego G <3
 
Do góry