reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ładna mama po ciąży - ćwiczenia, kosmetyki, moda

reklama
karolina, uważam, że 1200 to za mało, zwiększysz kaloryczność i efekt jo - jo gotowy, metabolizm spadnie Ci na łeb i szyje uważam, że przy opiece nad dziećmi, spacerach i aktywności zawodowej 1500 to absolutne minimum.
A sukienka na pewno zmotywuje:-)
 
Sempe kurde tak tęsknie za Panem O., ale nie oddycham nosem, więc nie ma sensu na razie się nim zadręczać :-p hula hop też na mnie patrzy tęskno :-)

Karolina mówisz sukienka w 38? tylko nie wiem czy cyc mi spadnie szybko, haha
 
Asia dlatego te 1200 to tak uderzeniowo tylko na początek, mam świadomość, że to ryzyko na moją odpowiedzialność będę potem ostroznie zwiększała kaloryczność aż dojdę do 1500 nawet 1600kcal. Na razie stosuję odtłuszczone mleko, jogurty, kefiry potem przejdę na normalne i będzie git :)

Irisson masz racje mój cyc też nie wlezie w 38 nigdy bo on nie zmienia rozmiaru ku uciesze męża. to chyba spódnica by musiała być.
 
mi cyc już spadł ze 107, na 100, bo się laktacja unormowała, więc jak skończę karmić, to witaj cyc do pępka :baffled: będę se na plaster chyba je podnosić :rofl2:
 
Irisson mój cyc ma 109 od 12rż:rofl2: bez względu na to czy waże 20kg mniej czy więcej. to jedyna konstans u mnie. No ale nie wisi, przyzwyczaił się do rozmiaru
 
no właśnie u mnie teraz jest też ok, jestem zadowolona, ale siostra przestała karmić, wróciła do swojego rozmiaru i wagi 55kg, no i mówi, że dramat, więc się boję, po pierwszej ciąży nic mi się nie zmieniło, bo nie karmiłam :sorry2:
 
mi cyce też jeszcze nie spadły, ale spadną, tak mniej więcej po 10miesiącu cyce spadają, a im dłużej się karmi tym są coraz mniejesze
mam teraz DD, a będę miała B, po każdym dzieciaku tak mi spadły, i ja wole takie mniejsze, bo jest wygodniej, jakoś bardziej zwisające nie są wtedy niż jak są większe
trzeba wykonyac ćwiczenia: składać ręce z łokciami na zewnątrz i uciskać na dłonie jakieś 15 sekudn 10 powtórzeń, przynajmniej raz dziennie

tylko bym chciała jeszcze, żeby mi rowno spadły a nie jeden taki drugi w takim rozmiarze:happy:
 
ja przed ciążami miałam miseczke A, teraz ma E:szok: ale po karmieniu spadnie na B, z Majką też tak miałam, no i oczywiście cyc do pępka również był. Nie mówiąc oo tych okropnych wielkich otoczkach bleeee. Jakbym miała kasę to bym od razu operacje zrobiła jakąs, lifting czy co:-D ale coś za coś, przynajmniej dzieciaki dwa wykarmione i na mnie wyhodowane:sorry2:

U mnie dziś w końcu waga jak na suwaczku, bo od świąt nic a nic nie ćwiczę. Ale co dobre kupiłam sobie dziś spodnie w lidlu rozm. 40 i są troszkę za duże. Jupi!:-):-)
 
reklama
ja mam teraz cyc F:szok: ale po karmieniu bedzie takie sobie C... i cyce do kolan bo 3dzieci wykarmiona na maxa a pozostałe 2 przez ok 2tyg...

Gosha - Lidl i Bonprix ma zawyzoną numeracje dlatego lubię tam czasami sobie cos kupić:-)
kupiłam sobie przed swiętami spodnie rurki rozmiar 38:-) narazie wchodzą mi do połowy ud, mam zamiar się w nie wcisnąć

Dżinsy rurki "Szczuplejsze brzuch • 129.99 zł • Bon prix
 
Do góry