reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ładna mama po ciąży - ćwiczenia, kosmetyki, moda

Sempe, wiesiołek to samo dobro, nawilża śluzówkę, sprawia, że na kosmkach jelitowych nic się nie osadza i nie zalega. No i jest "poślizg" ;) No i mnie się wydaje, że w trakcie karmienia można spokojnie stosować tę dietę, bo w niej jest wszystko, owoce, warzywa. Może przy następnej wizycie u pediatry zapytaj, ale ja myślę, że ona jest spoko, bo nie jest czysto białkowa jak Dukan. Jest mocno ograniczona jeśli chodzi o tłuszcz i cukier, a to chyba dobrze :)
 
reklama
o nie k8 olejek z wiesiolka :no: stosuję Twoją dietę drugi dzień i tak mnie czyści, że :szok:

obawiam, się że to nie jest dieta dla karmiących, za mało kcal o połowę, pokarm zaniknie albo wyjałowieje:-(
 
no to może trzeba ciut więcej jeść. To była dieta pode mnie układana, na dość sporą utratę wagi zupełnie bez ruchu. Jak włącza się ruch, to trzeba trochę tłuszczy, żeby białko mogło krążyć. Myślę, że w wypadku karmienia, można ją jakoś zmodyfikować. Np nie chude mleko a pełnotłuste, więcej masełka, pól porcji mięska więcej. Warzywa można do woli, nawet po 19.
 
k8 wczoraj i tak odrzuciłam podwieczorek bo już jeść nie mogłam więc ilośc jest ok
a ja mam do zrzucenia 20kg więc tez raczej dużo pracy :)) kiedyś tez chodziłam do dietetyczki i mialam bardzo podobną dietę ułożoną ale zgubiłam. (tylko ja miałam 1200kcal + dodatkowo nie łączenie)
 
nie no ja na razie mam dietę "mniej żryć", bez słodyczy, gazu, do 18 godziny, jak na razie schudłam 6kg, nie ćwiczę regularnie od świąt i nic nie wróciło, więc zdrowo mi spadło, chciałam tylko coś zacząć łykać na lepsze trawienie :tak: trochę pomachałam dzisiaj tym hula hop, jak emeryt w sanatorium, ale znowu jestem przeziębiona, taki mam katar, że już całą rolkę ręczników papierowych zużyłam, bo chusteczki nie dają rady, więc się na razie nie przesilam bo padnę :confused:
 
No kurcze tyle razy obliczalam BMI i nie wpadlam na zaleznosc od wzrostu.No tak ja tez kurdupel 166 wiec jest wysokie.
Haha dziewczyny.No cala ciaze nie moglam ani jednego wkleic..a teraz nagle mnie olsnilo.Po prostu ciagle wkleialam nie ten kod co trzeba H...cos tam a trzeba bylo inny.No ale tez chce miec taki jak wy dietowy suwaczek tylko nie chce mi sie wkleic.pewnie juz mam ich za duzo.A jak zmieniac wage na tych suwaczkach?Osyfilo mnie jak nastolatke.Dieta ,czerwona,zielona herbata i wszystkie syfy ze mnie wylaza.Do wiosny bede miec cere jak niemowlak;-)
No wlasnie.Dobrze ze K& napisalas o tym wiesiolku bo mnie znow zatkalo.
 
Irisson
tak, takie plastikowe i skrzeczy, no i z upadkami trzeba uwazac, u mnie w domu w ogole jest poglos wiec jak pierdyknie na panele to masakra
ja do wagi sprzed ciazy mam 1,3 kg :) na przodzie znow widac 5 gdy sie waze. chcialabym jednak osiagnac 55 kg i wtedy nieco umiesnic sylwetke, o ile bede mogla robic cw na brzuch
rozstep miesni brzucha zanika, przestalam cwiczyc, spinow tez juz nie robie bo mi sie nie chce, tylko hula-hop
 
reklama
Pokah mój też, muszę go rozmontowywać, bo mi Laura z nim biega, ja mam strasznie mało miejsca jak pierdyknie to o coś zawsze walnie z impetem, ile na tym ćwiczysz?
 
Do góry