reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ładna mama po ciąży - ćwiczenia, kosmetyki, moda

super Olga:-) jak się juz zaskoczy to cwiczenia stają się przyjemne:-)
ja cwiczyłam w czwartek i piątek ale juz kolejne 2 dni bo mam przewiany kark bark i łopatke, skęcać się nie mogę:no: biorę ibupron i plaster rozgrzewający przyklejam bo farmaceuta odradził mi te przeciwbólowe

kupiłam wage w biedronce za 26zł maz twierdzi ze źle waży, rzeczywiscie zawyza chyba do 1,5kg niz poprzednia więc muszę się przestawić na nową wagę...do wagi z paska mam 2kg:-(
 
reklama
tez zrobilam sobie suwaczek .ciekawe czy sie wkleil
jupi udalo sie.ciekawe czemu nie moglam wkleic suwaczkow dziewczynek.robilam tak samo.chyba zaraz sprobuje wkleic.cos jest zle w suwaczkach bo ja mam wage 77 a BM 27,9 a Sempe ma mniejsze BMI
 
Ostatnia edycja:
Ja pierdykam doti ma suwaczki i to jakie od razzy na wypasie:-) U mnie dziś na reszcie w ubraniu waga sprzed ciąży równe 50, no ale czarna reska nadal jest:no:
 
To ja kurdupel, 168 i z taką wagą... No ale karnet na siłkę 2x w tygodniu jest i raz aquaaerobik :) no i dieta!
A dziewczyny co moją dietę zaczną stosować, olej z wiesiołka proszę kupić i łykać :) magnez też by się przydało ;)
 
K8 z siłownią, basenem, dietą to ty faktycznie w 3 miechy zrzucisz wszystko :tak::-) ah ja mam 166cm

Doti bo bmi to jest wzrost do wagi, jak Sempe jest wyższa to ma mniejsze, ja jestem niższa i mam wielgaśne bmi :dry:

przyszło moje hulahop, Pokah ty też masz całe plastikowe? całkiem inaczej sobie je wyobrażałam, podejrzewam, że z wyższej półki są fajniejsze, ale po pierwsze okazało się, że umiem nim kręcić, po drugie od razu czuć mięśnie, bo trzeba spiąć na kręceniu, jak spadnie robi dużo hałasu, ale ogólnie całkiem fajne :-D
 
dziewczyny, niezłe jesteście, szacun Doti za suwaczki :D
ja dziś nie ćwiczyłam, miałam tak ciężki dzień i prawie nic nie jadłam że na pewno odpracowałam swoje. mam 163cm i ważę 58 kilo. marzy mi się 54 :) i będę pracować nad tym brzuchem ale dziś już nie
 
ja już po diecie rota-anginowej osiągnęłam wagę 59.5kg (171m wzrostu) ale już przedz Święta nadrobiłam do 61.5... Dążę do stabilnego 59 i muszę to osiągnąć przed pójściem do pracy (marzec), bo tam pewnie znów zacznę tyć (?!)
 
reklama
katjusza a czemu zakładasz ze zaczniesz tyć? przypomnij co to za praca?

k8 rozumiem ze diete Twoją można zacząć jak juz przestane karmić tak?( chyba nigdy) a ten wiesiołek co daje?

ja juz po mega śniadaniu, czekam na wiesci od mamy ze szpitala i mam nerwy takie ze szok!!
 
Do góry