reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ładna mama po ciąży - ćwiczenia, kosmetyki, moda

reklama
hej dziewczyny, w kwestii odchudzania i walki z celulitem chciałam Wam polecić herbatę czerwoną pu-erh :) właśnie zaczęłam ją pić, kiedyś już piłam, polecam wygooglać sobie jakie ona ma właściwości - te efekty się naprawdę czuje!
 
Irisson a potrafisz krecic hula hop?Ja mam zwykle.Moze to co ma pokach jest ciezsze,wieksze i latwiej go krecic:confused:
Odkad jest tz przytylam 2ipol kg:szok:.Zero diety,zero cwiczen i efekt jojo chyba mnie dopadl bo wrocilam do wagi sprzed odchudzania:-(No teraz to nie wiem co z tym zrobie.W sobote juz jedzie :-(.Bede miec 4 mies:-( zeby to zrzucic.Zaczne od poniedzialku:-p oczywiscie jesli dostane okres bo jakos go nie widac:zawstydzona/y:
 
Doti stresujesz się i nie ma @ :tak: a hula hop kiedyś umiałam, a teraz nie wiem :sorry2:
w ogóle nie wiem czy sobie na wiosnę rolek nie kupię, biegać mi się nie chce, ale jeździć uwielbiam, ale jakoś tak wyszło, że wieki nie jeździłam :sorry2:
 
Olga a karmiące piersią mogą pić czerwoną herbate?

ja od II dnia świąt się nie waże bo waga się popsuła, wskazuje ze waże 43,1:-D czyli mam niezłą niedowage, baterie są ok więc czeka mnie kupno wagi... i to szybko bo czuje ze tyje, nie cwicze od wigilli ciągle przysypiam na stojąco, Mały robi sobie przerwy w nocy np wczoraj obudził się o 4 i zasnąl o 7 a ja juz musiałam być na chodzie...
3dzien mam ciąg chlebowy a od swiąt słodyczowy...

wogóle to łykam persen jestem nerwowa, boli mnie głowa od dnia napadu boje się wyjsc z domu... MAłego na balkon wystawiam zamiast z nim spacerowac. wczoraj i dzis nie dałam dziewczynek do przedszkola bo bym musiała przejsc obok miejsca w którym mnie ten gość napadł... nie przypuszczałam ze odbije się to tak bardzo na mojej psychice
 
sempe, nie mogą, kurcze też bym miała traumę:no: Ja też nie wychodzę z Ulą codziennie, nie przymuszam się jak mi się nie chce iść na spacer.
 
sempe, karmiąc raczej nie można i w ciąży też - chyba zbyt aktywna jest...
no ale doczekałam się i właśnie zaczynam jej dużo pić
co do traumy to może jak minie trochę czasu to będzie lepiej?
 
reklama
no to się pochwalę - już trzeci dzień ćwiczyłam :) brzuszki i ogólnie mięśnie tułowia. nie robię dużo na razie ale skupiam się nad tym żeby wszystkie możliwe mięśnie ciała pracowały, to też fajny relaks :) jak joga :p
no i już dziś mam taką fajną talię :)
zmobilizowałam się po świętach jak mi wyrosła - jak to mąż nazwał - osełka masła w okolicy pępka :p
 
Do góry