reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ładna mama po ciąży - ćwiczenia, kosmetyki, moda

A ja sie pochwale zapisałam sie na AreoBox:tak: (tam gdzie mój Starszak na Judo chodzi) zaczynam od stycznia bo nowa grupa powstała- wyzyje sie a do tego schudne!!
irisson brawo!! U mnie 38 królowało za młodosci! teraz 40-42 ja to mam wielkie uda wiec wszytskie spodnie musza byc wieksze i przerabiane bo w pasie ok to w udach ciasno,
 
reklama
gratuluje zapału i efektów dziewczęta:-)

u mnie tez na 5 wszystko idzie, orbim jeżdze codziennie 30min na mocnym biegu a potem robie brzuszki... no i w czwartki na aqua... super uczucie założyć spodnie o rozmiar mniejsze...weszłam w 42...:-) 24dni i 5,4kg mniej!!
 
Woow, Irisson, Sempe, gratulacje, niezły spadek :tak:

U mnie dalej kiepsko, kg mniej od wagi utrzymującej się od dawna :wściekła/y: Na zumbę przestałam chodzić bo na takich nudnych zajęciach dawno nie byłam ( niestety w pobliżu mnie jedyne wieczorem :baffled: ), ćwiczę w domu z ewką, ale z regularnością też jest różnie, no i już prawie całkiem padł mi kręgosłup więc 2 razy w tyg jeżdżę na zabiegi i wciąż tylko się przymierzam do basenu. Ale z mnie leń :wściekła/y::baffled:
 
Dziewczyny ja z kolei mam inny problem,moja waga spada drastycznie, ważę 39 kg ;/ (ale jestem niska- 152 cm). Moje cyce z mlekiem pewnie ważą z 4 kg :-DMój mąż mówi,że wyglądam jakbym chorowała na anoreksję,widać mi wszystkie żebra ;/. Nie wiem czy to przez to,że karmię piersią,czy przez to,że cały czas jestem w ruchu ;/. Mi to jakoś bardzo nie przeszkadza ale inni jak mnie widzą to mówią,że wyglądam "biednie"
 
Asia to może jedz trochę większe porcje, albo więcej czegoś tuczącego? Sprawdź sobie na necie co najlepiej jeść, jaką dietę stosować na przytycie.

Jakby co to ja chętnie oddam z jakieś 7 kg, bierzesz? :-D
 
Asia ja moge ci oddac 11 kg.Wcale nie bede za nimi tesknic.
Irisson wkoncu odpoczynek tez sie kiedys nalezy.A mandarynki to,, nie jedzenie''gorzej by bylo gdybys zjadla batona.
Sempe super .wytrwalosc ,motywacja i efekty sa.:-)
A teraz mozecie sie smiac.Kiedys probowalam tanczyc taniec brzucha,nawet niezle bylo a teraz masakra.Chcialam robic szimi biodrami a latalo mi wszystko po kolei a najlepsze ze brzuch latal nie w tym kierunku co powinien.Np wyginalam biodra w lewo a sadlo z brzucha lecialo mi na prawo:szok:Na dodatek kolka zlapala mnie po 5 min:szok:Chyba dam sobie spokoj.
 
reklama
Asia co na twoja wagę lekarz mówi? widać, że karmienie piersią nieźle Ciebie wysysa..

Doti mi na orbitreku wszystko lata w inne strony, nie bój żaby, schudniemy to i latać nie będzie :tak:

zaliczyłam dzisiaj 40min. orbitreku, nie mam siły dzisiaj na zwiększanie czasu, zmordowały mnie dzieci doszczętnie
 
Do góry