reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ładna mama po ciąży - ćwiczenia, kosmetyki, moda

mierzenie/ważenie za mną, 1,5kg mnie w tydzień, więc już 4kg mamy z głowy :tak:w brzuchu, w najgrubszym miejscu mam 4 cm mniej, więc widać, że jedzenie po 18 na maksa tam mi rozpychało brzuch :baffled: na wysokości pępka jest może 1cm mniej, jak się uprzeć, no ale ważne, że zwis maleje :tak::tak:
 
reklama
irisson!!! gartulacje! zazdroszcze takiej aktywnosci bo ja to tylko spiny brzucha robie i to nawet przed snem moge sobie porobic. nudy jak cholera! zero potu i zmeczenia!
 
Pokah ty masz w obwodzie 77, czyli tyle ile ja w łydce :sorry2: więc muszę więcej z siebie dawać :tak::tak:

40min. orbi zaliczony, super się jechało, zwłaszcza, że miałam 2 dniową przerwę, bilans tyg. 4 dni jechałam, jutro zaczynamy 45min. :-D
 
77 to rano. Dzien koncze majac ok 80 :/ i balon. ja wzrostem nie grzesze. jakby top 77 juz mi zostalo i moja miesnia by trzymaly wszystko to by bylo spoko. ale rozdyma mnie jak balon w ciagu dnia :/ miesnie rozwalone po ciazy :/
 
pokah 80 to ja mam nad kolanem :rofl2: a tak serio, zobaczysz, że z czasem się brzuch zregeneruje, mnie obie ciąże zmasakrowały, no i lenistwo :confused:

mam zakwasy po wczorajszym orbim, chyba dojdę do 45min. i wprowadzę jakieś dodatkowe ćwiczenia, może właśnie A6W zamiast zwiększać ilość minut na orbitreku, może lepiej jeszcze będzie brzuszek wyglądać :tak:

no i zeszła o rozmiar w dół, miałam (wstyd się przyznać) w biodrze rozmiar 46 :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: dzisiaj weszłam w spódnicę i spodnie 44, w które nie wchodziłam na początku listopada :-):-) teraz wiem, że będzie ciężej szło, ale żeby do wakacji wejść tak w 40, było by miło :tak::tak:
 
Irisson super.Szybko chudniesz.Czytalam niedawo o orbitreku i wszystkie osoby ktore na nim cwiczyly ladnie chudly.Szkoda ze nie mam miejsca bo tez bym zakupila .Heh 38....nie pamietam kiedy mialam taki rozmiar.Chyba jak bylam nastolatka.Bo od lat u mnie krolowala 40:zawstydzona/y:a teraz w spodnie biodrowki wchodze w 38 ale gdyby zapinaly sie wyzej to 44 jak nic.Ostatnio nie mialam w co sie ubrac bo jak spojrzalam w lustro to normalnie ryczec mi sie chcialo.Jakies gory,doly na tym brzuchu.Ogolnie strasznie duzo flaka i to wyglada okropnie:no:
 
reklama
ja mam same spodnie z wysokim stanem, trochę mnie zmniejszają optycznie, a chudnę, bo nie obżeram się po nocy jak wcześniej, jak kończę jeść o 18,to mnie już tak nie wywala i brzuch wygląda lepiej :tak: a że nie lubię jak mnie cokolwiek ciśnie, to ubrania muszę mieć ciut luźniejsze :tak:
 
Do góry