reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Polis u nas też wysyp brzuchatek w rodzinie, od czerwca do września ma się urodzić osiem maluszków. Zebrałam się i wreszcie dodaje zdjęcie mojego brzuszka na bb.jpgPrzepraszam że takie rozmyte, ale póki co nie mam lepszego. I zdjęcie mojej Natalki bo chyba jeszcze nie wstawiałam ani jednegona bb.jpg.

U nas od środy remont na całego, pełno kurzu w całym domu, ale jakoś dajemy rade. Tydzień temu moja Gabi też zmagała się, z jelitówką na szczęście po trzech dniach jej przeszło no i Natalka na szczęście od niej nie złapała. Mamy trochę kłopotów bo mojemu mężowi szef nie chce przedłużyć umowy a ma do połowy lipca, ja mam termin na 30 lipca i nie wiem jak to będzie, ale póki co wmawiam sobie że wszystko będzie ok.
 
Ostatnia edycja:
Nasz krótki weekend przedmajowy już się skończył, musieliśmy iść z mężem do pracy:( ale weekend spędzony bardzo fajnie, byliśmy u mojego ojca na Śląsku. Była ładna pogoda, spacery, grill itp. nawet trochę odpoczęliśmy:)
małą wszyscy są zachwyceni, zwłaszcza tym jak jest komunikatywna- potrafi powiedzieć/pokazać co chce, czego nie itp, i tym że załatwia się na nocnik:)
 
majusia sliczny brzucholek-taki zgrabniutki

Susel dobrze ze odpoczeliscie, fajnie tak sie oderwac


U nas pierwszy raz od dwoch tygodni nie pada wiec poszlysmy z Lenka do miasta zrobic jej zdjecie do paszportu. Balam se ze beda sceny a moja corcia ladnie usiadla, wlepila oczy prosto w aparat i za pierwszym razem sie udalo.Traz jeszcze dwie wizyty w Ambasadzie i lecimy do Polski-juz sie nie moge doczekac.
 
majusia a wiesz już czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka? Córka przesłodka i oczywiście brzuszek niczego sobie:-)
polis fajnie że wam się udało za pierwszym razem,nas teraz też czeka podróż do ambasady no i wyczekiwana podróż do rzeszowa:)ojjj nie moge się doczekać, rok czasu mnie nie było, myśle że jakoś nam się uda spotkać np w tej fantazji:-)
z nocnikiem to my nawet nie próbowaliśmy, po wakacjach w pl się za to wezmę będę mieć więcej czasu więc może uda się coś w ogóle zdziałać:)

pozdrawiam
 
Hej ja wkurzona od samego rana

Bylam w pracy i o 7 miala przyjsc inna dziewczyna i mnie zmienic ale spoznila sie 25 minut, nawet nie zadzwonila i jeszcze na mnie nakrzyczala ze jej zwrocilam uwage. Maz przez to tez sie spoznil bo go za pozno zmienilam i caly dzien w plecy:wściekła/y:

Pogoda za oknem paskudna juz trzeci tydzien. Ja chce do Polski !!!!!!!!!
 
reklama
Do góry