reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

ojj i u mnie deszcz praktycznie codziennie i już tak od dwóch tygodni, słońce naprzemian z deszczem, ponoć w ten weekend ma się rozpogodzić.
A Szymkowi jak zaczęły zęby rosnąć to cztery odrazu na dole, dwa z jednej i dwa z drugiej strony i muszę powiedzieć że nawet niewiem kiedy zaczęły mu wychodzić:)w sumie ma już ich prawie 14.
a Dziś byliśmy zdjęcie do paszportu Szymkowi zrobić, na urlop jedziemy w połowie czerwca, a pech chciał że koniec ważności paszportu małego kończy się na początku czerwca:( Nawet nie chciał na krześle siedzieć aby zdjęcie mu zrobić, jutro drugie podejście, oby było lepiej.

zdrówka dla chorowitków:-)
 
reklama
clauditka kurcze i mi przypomniałaś, że nam waznośc paszportów dla dziewczynek tez sie jakoś za nie długo kończy, ale jak mysle o zdjeciach to nie chce mi sie juz tych paszportów wyrabiać....
 
"Wyslijcie mi dziewczyny troche slonka bo wpadne w depresje od tej angielskiej pogody :-([/QUOTE]"

Polis, wcale mnie nie zachęcasz do przeprowadzki ;-)


witajcie dziewczynki, coś ostatnio nie mam weny na pisanie, ale czytam regularnie :)

gratuluję kolejnych ząbków oraz życzę zdrówka chorym dzieciaczkom.
u nas wszystko ok, Filip ma fazy mega niegrzecznego łobuza, czasem potrafi się ładnie posłuchać a czasami trzeba powtarzać milion razy a on dalej robi, czego mu nie wolno, czasem aż się we mnie gotuje ;-/
chodzi bardzo ładnie już, próbuje już nawet biegać co mu też ładnie wychodzi. Ostatnio mieliśmy debiut na placu zabaw jako już chodzące dziecko i było bardzo super.

a jak tam postępy ruchowe Kubusia GosiuLew i Agniesi Ewitko? tak wczoraj przed snem o was myślałam :)
 
Witam się ze słonkiem:)
Ninka na szczęście już wyzdrowiała i dzisiaj wróciła do żłobka. Najwyższy na to był czas bo od kilku dni już nie dawaliśmy z mężem rady z nią w domu (na zmianę chodziliśmy do pracy), myślałam że całe mieszkanie nam rozniesie. Taki łobuziak z niej słodki:) Najgorsze było to, że w domu niechętnie jadła ( w żlobku je super a w domu strasznie marudzi) i nam sporo schudła przez ten tydzień...Teraz w żłobku ją odkarmią:)
A w domu małe zamieszanie- szykujemy sprzedaż mieszkania i przeprowadzkę do większego (4- pokojowego):)
 
Tak mi sie przypomnialo jak robilam Lence pierwsze zdjecia do paszportu. Wymagania mowia ze dziecko musi miec otwarte oczy i zamknieta buzie. Lenka miala wtedy 8 dni i nie musze wspominac ze ciezko bylo je spelnic. Po 3 nieudanych podejsciach u fotografa sama jej zrobilam jak lezala w lozeczku na tle bialego przescieradla i zanioslam do obrobki.

Teraz tez bedziemy wyrabiac nowy paszport i juz sie tych zdjec boje.
 
Dziś nam się udało z tym zdjęciem:)ale najpierw był wielki płacz bo ten fotograf chciał aby on siedział na krześle, takim wysokim a ja abym go trzymała od dołu, a Szymek się bał że chyba spadnie no i spróbowaliśmy zrobić mu jak go trzymam tak z boku, jakoś się udało.Będę w pl to zrobię mu dowód i spokój z fotografem na 5 lat będzie:)

polis kiedy się wybierasz do Rzeszowa?ja będę w od połowy czerwca na dwa tygodnie.
 
reklama
Nasia, przeczytałam i aż mi lezka pociekla, przytulam i współczuję, wiec co to za ból, bo sama pożegnałam juz tatę.
Bobomama i co tam słychac po tej serii nieszczęść?
Suseł miłej przeprowadzki, mnie tego czwartego pokoju własnie brakuje i nie wiem czy sie budować na wsi, czy "powiekszyć" mieszkanie.
Anusiak, u nas powoli do przodu, córcia niedawno zaczeła siadać na różne sposoby, zbiera się do wstawania, ale nóżki jeszcze słabe. A najbardziej jej się podoba wspinanie. No i mamy już 7 ząbków! 3 wyszły teraz w przeciągu miesiąca. A Kubuś Gosi z tego co wiem staje i próbuje chodzić przy meblach.
 
Do góry