reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Dzien doberek :) Mala przespala cala noc z jedna pobudka! I to w swoim lozeczku. :D:D:D
vive zdrowka dla chlopakow!
polis szerokiej drogi
Ewuska mnie pichcenie czeka wieczorem jak maz z pracy wroci ;)

Nie wiem czy znajde potem chwilke wiec

Zyczymy Zdrowych i Wesolych Swiat, smacznego jajka i mokrego dyngusa, Kasia, Paulka i Adam ;)
 
reklama
hej dziewczynki, witam się po ok tygodniu nie pisania :)
Polis - wielkie gratulacje, prawko baaardzo się przydaje, ja kocham jeździć autkiem :)

ja jak kilka z Was też jadę na gotowe - w niedziele do teściowej a w poniedziałek u mojej mamy. Tylko dziś pomogę mamie posprzątać i zrobić zakupy i taka moja rola :)

Filip po bioderkach ok, po szczepieniu też w miarę a teraz sobie śpi, zaraz zabieram go na spacerko-zakupy.

wszystkim serdecznie dziękujemy za życzenia i również my się dokładamy - radosnych i pogodnych, jak najbardziej słonecznych i rodzinnych świąt oraz oczywiście mokrego ubrania w dniu wielkiego lania!
buziaki i miłego dnia :)
 
polis gratuluje serdecznie :)
Kochane i ja Wam zycze wszystkiego co najlepsze z okazji świąt... dużo siły i cierpliwości, czasu dla siebie, zdrowych maluszków i wszystkiego tego, czego najbardziej skrycie pragniecie w swoich sercach...
 
Witamy się piątkowo :)

mała wlasnie zasnęła mi na rączkach - a miałyśmy isć na chustowy spacerek:(

ja dziś miałam znowu historie szczeopienna - ale wewale to w szczepienny wątek :) napisze tylko ze mala lekko przeziebiona..

a tak w ogóle to nadal mi sie niec nie chce - z z tego nicniechcenia jednka jedziemy na święta do teściów- chyba już jutro - nawet zakupów mi sie nie chce i nadal nie moge ograrnąc mieszkanka po chrzcinach :(

a - i przypomniała mi się śmieszny chrzcinowy epizod - kupiłam sobie specjalnie na te okazje śliczny taki żakiet ala płaszczyk - w pewnym momencie siadam w kościele - na szczęscie to było jakoś na początku mszy - a tu czuję ,że mi coś ugniata - a to metka wystawała - jeszce z napisem zarezerwowano :))) - bo ja jak to ja - czesto cos kupuje i wieszam w szafie - metek nie odrywam odrazu, bo zawsze jest te min 14 dni na podjęcie ostatecznej decyzji- no a tym razem - zapomniałam oderwać !!! dobrze że to było jescze przed ceremonią chrztu - bo fajnie by to wyglądało jakbym sobie tak stała z ta wystającą metką :)))

miłego piątku - idzie któraś na droge krzyżową?

.....


bobomamo- ja bym nie stosowała tych sterydów - ciemniucha to ciemniucha i niestety taki jej urok , że bywa - chyba lepiej stosowac babcine metody a nie narazac dziecko na skutki uboczne sterydów - ale oczywiście to Twój wybór :) ...może warto tez pomyslec nad zminą płynu do kąpieli czy jak używasz szamponu - nie wiem co tam stosujesz ale np znajoma miła ciemniche po johnsonie...
my od poczatku jedziemy na oilatum i szampon i zel do mycia nie wiem juz co i jak posmarowalam raz glowke i jak by lepiej po tej masci

Ja dopiero usiadłam, cały dzień na nogach. Koncepcja tortu mi się zmieniła w trakcie robienia i wyszło tak:
P4220692.JPG

Dobrze, że chrzciny robimy u moich rodziców i prawie wszystko robi moja mama, kilka rzeczy teściowa, a ja jadę prawie jako gość, bo niewiele jedzenia na imprezkę zrobiłam ;)

Życzę Wam wszystkim wesołych Świąt Wielkanocnych, bo rano wyjeżdżamy i pewnie przez święta nie uda mi się tu zajrzeć :)
tab torcik super
 
Wesolych Swiat :) A dla maluszkow bogatego zajaczka:):):)

U nas w ogole nie swiatecznie, wczoraj caly dzien spedzilam w szpitalu. Zapalenie piersi:( takze nawet nie poswiecilismy jajeczek
 
reklama
maddusia, współczuję i zdrówka dużo życzę
my dzisiaj u dziadków siedzieliśmy i jutro tez idziemy, mała trochę zmęczona już pod koniec była, nie mogła zasnąć, tak że teraz padła jak przecinak
 
Do góry