reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
babeczki tak Was poczytuje i moja Maja ma to samo, że jak gwar i hałas to ona spi a jak tylko cicho w domu i do spania klimat jak znalazł to ona sie budzi... to chyba jakaś prawidlowość - na to wychodzi...
 
Witam się po świętach :)

My w sobote pojechaliśmy pociągiem do teściowej i zostaliśmy tam do niedzieli, niestety święta tam nie były dla mnie zbyt sympatyczne :/ Teściowa bardzo dobrze wiedziała że mały ma skaze białkową i przygotowała takie śniadanie wielkanocne że mogłam zjeść tylko jajka (których zresztą było tylko 4 bo stwierdziła że to tak tylko symbolicznie sie je) i kanapki z wędliną... masakra całą resztę mleczną :/ nawet sałatka jarzynowa którą zazwyczaj robi sie po prostu z majonezem, tym razem zmieszała majonez z jogurtem naturalnym :/ myślałam normalnie że się popłacze:/

dziś byliśmy u moich rodziców i wreszcie mogłam się najeść :) mama nawet zrobiła pyszne krokiety - kilka z nich specjalnie dla mnie z naleśników, w których zamiast mleka była woda gazowana. Oczywiście dodatkowo nie miały żółtego sera ale i tak były pyszne... Zrobiła chyba ze 3 sałatki i zadbała o to aby wszystkie były na majonezie a nie na jogurcie, no i najwazniejsze nawet o cieście bezmlecznym pomyślała :)

Kajtuś zaczoł przez weekend gaworzyć, już umnie ga ga gugu gege a czasem nawet mu wyjdzie grrr :) Bawimy się również w naśladowanie min :) Niestety to nie jest wychowawcze ;p bo mojemu W, najprościej jest małemu pokazać jezyk i on to powtarza i obaj sie ciesza i dziś kajtek chcac sie bawic z dziadkiem zaczol mu pokazywac jezyk ;p teraz już moj śmieszek na szczęście śpi... bol marudny na końcu dnia był bardzo..

UU... u nas burza :/
 
Witam poświętnie :-)

Joasia witaj :-)

Kubusiowi w nocy cofnęło się do gardła i do nosa, dobrze że spał ze mną obudził się i oddechu prawie nie mógł złapać, no ale postawienie w pion pomogło nie trzeba było drastyczniej, tylko tyle, że przez to ma katar, bo za dużo mu tam naciekło i strasznie charczy i musiał spać na boczku bo inaczej nie dało radu a on lubi spać na pleckach.
 
Ostatnia edycja:
Witam się po świętach
biggrin.gif
,
Minęły szybko i dietetyczne, dużo spacerów, ...jak spróbowałam zjeść ciasteczka zrobione na niewielkiej ilości jajek to niestety mały dostał wysypki
unhappy.gif
.
Lolek nas nastraszył bo nie robił kupy przez 4 dni!! :szok: Ale zrobił ją w świąteczny poranek - prezent na zajączka
laugh.gif
. A dziś po dwóch dniach druga kupa ufff...ale i tak rzadko ją robi, a ma strasznie gazy i to przez cały dzień...czy Wasze maleństwa też tak mają?

Miłego dnia.
 
Witam się po świętach
biggrin.gif
,
Minęły szybko i dietetyczne, dużo spacerów, ...jak spróbowałam zjeść ciasteczka zrobione na niewielkiej ilości jajek to niestety mały dostał wysypki
unhappy.gif
.
Lolek nas nastraszył bo nie robił kupy przez 4 dni!! :szok: Ale zrobił ją w świąteczny poranek - prezent na zajączka
laugh.gif
. A dziś po dwóch dniach druga kupa ufff...ale i tak rzadko ją robi, a ma strasznie gazy i to przez cały dzień...czy Wasze maleństwa też tak mają?

Miłego dnia.

Na Święta byliśmy u moich rodziców i Iś robił 1 małą kupę dziennie, chociaż normalnie rano jest jedna duża, a potem kilka mniejszych. Zrobił w niedzielę przed południem, a później wczoraj po południu - próbował wygnieść ją od 5.00 rano, ale tylko się spinał i puszczał śmierdzące bąki. Za to po powrocie do domu zdążył już mi 3 duże kupy w nocy zrobić.
 
reklama
Do góry