reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Polis, kciuki zaciśnięte.

Bobomama, u nas też ciemieniucha z mniejszymi i większymi rzutami. Odkąd mąż kupił twardszą szczotkę jest lepiej. Choć teraz znowu wysyp. Zastanawiam się czy to nie jeden z objawów alergicznych. I podejrzewam sok z czarnej porzeczki.

Suseł, całkiem możliwe, że ząbek.

Mysia, jeszcze nie miałam @, więc nie pomogę. Choć w nocy czuję się tak, jakby była tuż, tuż.

Byłam na małych zakupach. Ludzi zatrzęsienie. Cudem dorwałam natkę pietruszki. Mała dopiero w windzie zaczęła kwękać. Teraz śpi. Coś dziś dużo śpi. I oczywiście znowu widziałam dzieci pod puchem - szok.
 
reklama
Witamy się piątkowo :)

mała wlasnie zasnęła mi na rączkach - a miałyśmy isć na chustowy spacerek:(

ja dziś miałam znowu historie szczeopienna - ale wewale to w szczepienny wątek :) napisze tylko ze mala lekko przeziebiona..

a tak w ogóle to nadal mi sie niec nie chce - z z tego nicniechcenia jednka jedziemy na święta do teściów- chyba już jutro - nawet zakupów mi sie nie chce i nadal nie moge ograrnąc mieszkanka po chrzcinach :(

a - i przypomniała mi się śmieszny chrzcinowy epizod - kupiłam sobie specjalnie na te okazje śliczny taki żakiet ala płaszczyk - w pewnym momencie siadam w kościele - na szczęscie to było jakoś na początku mszy - a tu czuję ,że mi coś ugniata - a to metka wystawała - jeszce z napisem zarezerwowano :))) - bo ja jak to ja - czesto cos kupuje i wieszam w szafie - metek nie odrywam odrazu, bo zawsze jest te min 14 dni na podjęcie ostatecznej decyzji- no a tym razem - zapomniałam oderwać !!! dobrze że to było jescze przed ceremonią chrztu - bo fajnie by to wyglądało jakbym sobie tak stała z ta wystającą metką :)))

miłego piątku - idzie któraś na droge krzyżową?

.....


bobomamo- ja bym nie stosowała tych sterydów - ciemniucha to ciemniucha i niestety taki jej urok , że bywa - chyba lepiej stosowac babcine metody a nie narazac dziecko na skutki uboczne sterydów - ale oczywiście to Twój wybór :) ...może warto tez pomyslec nad zminą płynu do kąpieli czy jak używasz szamponu - nie wiem co tam stosujesz ale np znajoma miła ciemniche po johnsonie...
 
Ostatnia edycja:
Wróciliśmy właśnie ze spaceru, wszystkie dzieci, które spotkaliśmy po drodze były przykryte kocykami - szok normalnie. Ja Krzysiowi założyłam cienką czapeczkę tylko jak wyjęłam go na chwilę z wózka i już zdążyła mu się lekko głowa spocić. Wyobrażam sobie jakby się darł jakbym mu taki kocyk zafundowała :)
 
a mi dziś jakaś jędza do wózka zaglądała i coś kiwała głową niezdążyłam jej powiedzieć co myśle na temat jej dobrych rad!
a synek nie był przykryty kocem i pewnie to jej nie pasowało.
 
w temacie spacerów - ja postanowiłam ubierac mała na krótko- bodziak , skarpetki, ewentualnie kiecka jakaś albo spodeneczki - i ewentualnie przykrywać lekkim kocykiem - na głowe mamy taką fajną czapke-chustkę - myslę że to idealnie - mała jest przeziębiona lekko , ale chyba spacerki jej nie zaszkodzą , no nie?

Viki tez się starsznie "zgrzewa"- własnie wróciłysmy z malego chustowego spacerku - miała tylko b.cienkie body z dł i półśpiochy- a i tak miała buskę czerwoną od zgrzania- podziwiam tych rodziców co swoje dzieeci jak na syberię ubbierają :)
 
Dziewczyny chyba mocno trzymalyscie bo zdalam:happy2:-dzieki:-)
Tak sie ucieszylam ze oblalam to jagodowym smoothie z mrozonym jogurtem:-) mam nadzieje ze nie bedzie uczulenia.

Teraz juz ostatnie pakowanie i smigamy do Polski:-)
 
Ponieważ pewnie przez święta mnie nie będzie na bb więc chciałam złożyć życzonka.
Z okazji Świąt Wielkanocnych dużo radości, uśmiechu, słońca na długie spacery,mokrego dyngusa. Dla Was i Waszych maluszków dużo zdrówka i wytrwałości w zmaganiach z codziennością ;-).
 
reklama
Do góry