reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

dobry wieczór :)
Nixie, ja przed ciążą w sumie w ogóle nie chorowałam, jak już to dwa dni i tyle. A w ciąży - co chwile coś mnie dopadało, na szczęście teraz od jakiegoś miesiąca mam spokój i nawet mnie mój R nie zaraził ostatnim przeziębieniem. Trzymajcie się i zdrówka życzę, okropnie jest tak kaszleć i zaciągać nockiem ;-/
ja dziś spędziłam x godzin na przymierzaniu x staników i co ?! i wróciłam do domu bez żadnego :( Kupowałyście te do karmienia? Nie miałyście problemu z dobraniem? nigdy nie lubiłam staników materiałowych, takich bez usztywniania i nie mogę sobie teraz żadnego takiego dobrać ;-/ a wiadomo,że na początek i do spania nie kupię usztywnianego ;-/ jestem zła, w poniedziałek znów ruszam na poszukiwania :( chciałabym chociaż jeden sobie dobrze dobrać, żeby mi podtrzymywał dobrze i by jakoś te piersi wyglądały, bo każdy mi spłaszczał u góry albo nie zgarniał z boku albo nie było rozmiaru albo inne cuda na kiju, traciłam normalnie nadzieję :(
pozdrawiam wieczorowo :*
 
reklama
Dziubasek, widzę, że i Ty swojego maluszka Filip nazwałaś, śliczne imię :)
eh,tak czytam co Wy o tych ktg piszecie, że co chwila je macie a ja miałam dopiero 1 raz i to 31. grudnia tylko, jak rotawirusa miałam i moja gin dopiero zamierza mnie po następnej wizycie wysłać.. Bo podobno nie muszę koniecznie ( u mnie w przychodni nie ma aparatu do ktg bo odesłali do naprawy jakiś czas temu i nie dostali z powrotem) i stwierdziła że nic się u mnie niepokojącego nie dzieje więc nie ma sensu na razie. Tylko jak by się coś złego działo to mam do niej zadzwonić. Nast wizyta we wtorek 15tego a na 18tego mam dostać skierowanie do szpitala na to ktg.. zobaczymy, bo jak na razie cisza z brzuszka zupełna, tylko wygibasy Filipka i tyle..
 
Julia, właśnie o taki mniej więcej mi chodzi ! ale ja nie zamówię przez neta, musiałabym przymierzyć :( zastanawiam się, gdzie taki mogę znaleźć by przymierzyć ;-/ w poniedziałek wstaję rano i nie spocznę dopóki nie kupię jakiegoś, chociaż by jednego ;-/ zjeżdżę całą stolicę a kupię ! taki mam ambitny plan :-) zobaczymy co z tego wyjdzie a może tak się nalatam że aż urodzę :rofl2:
 
neta zamierzam rodzić w MSWiA na Wołoskiej, tam też Olafa rodziłam, chyba, że nie dojadę to wtedy Praski mam po drodze :)

anusiak17 Filip mi bardzo psował do Olafa i stąd ten wybór :) ale rzeczywiście fajne imię :))) Tylko chyba uparte te Filipy są?!?!
 
Witam sie.Nixie widze ze u mnie nie tak zle.Szczeze wspolczuje chorobska.Ja tez pociagajaca z wielkim bolem glowy.Chyba wczoraj jak szlam po parkingu szpitalnym to mnie przewialo.Do tego 2 dni bez kupki i rano tak mnie wnetrznosci bolaly ze nie moglam wyrobic.Jedyne co dobre to to ze mezus kazal siedziec grzecznie w domku a sam wracajac z pracy zrobil zakupy i kupil mi soczek sliwkowy.Teraz po 3 kubkach i 2 kupkach lzej ;)
Matczyny raport na dzisiaj to godzinke sie na sofce przespala,a jak podloge mylam to stwierdzila ze teraz mam zgrabniejszy tylek niz przed ciaza.No nic dziwnego jakby ona latala jak ja to by nie wazyla sama 120kg przy 160cm wzrostu:oo:
P.S. Namowilam mezusia i bedzie ze mna we wtorek na sali operacyjnej.Juuuupiiiiii.A jednak kocha jeszcze troszke :yes:
Odnosnie dzieci urodzonych 11 to sa nawet fajne.Moj maly 22 letni braciszek dzisiaj wlasnie mial urodzinki.Vive data sprawdzona ;-)
 
Neta to Ty też z Warszawy? Ja jestem z wawra i pojadę wpierw na grochów i tam poszukam, może jakiś trafię, potem na waszyngtona jest podobno jeszcze dobry sklep, potem zahaczę o centrum a dalej do arkadii jak polecasz, dzięki, a kiedy Ty swój kupowałaś ? i gdzie Ty zamierzasz rodzić jak też Warszawianka?
Dziubasek, mam nadzieję, że nasze Filipki uparte nie będą, tym bardziej jeżeli chodzi o opuszczenie naszych brzuszków ;)
Crazy Mamo, no naprawdę ja Ci tej teściowej nie zazdroszczę, a ona daleko mieszka od was? Ciekawe jak się domkiem i bliźniakami zajmie jak Ty do szpitala pójdziesz hmmm, oj chyba się nie lubicie.. To super, że mąż się zgodził, zawsze raźniej Ci będzie :)
 
u mnie w Łodzi w H&M widzialam takie staniki w dziale dla mam. I to w przecenie - dwupak za 40zł.
 
reklama
Do góry