reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Karolina to przykre co piszesz i strasznie mi jest przykro że musisz tak cierpieć ale musisz być silna i nie poddawać się bo masz dla kogo żyć i się poświęcać...

A co do zakupów właśnie wylicytowałam małemu ogrodniczki na allegro i kupiłam jeszcze 3 pary rajstopek ;D Rajstopki po 4,99 za szt a ogrodniczki wylicytowałam za 8 zł:-)
 
reklama
Dziewczyny, oczywiście że maleństwo jest najważniejsze i jej dobro jest na 1 miejscu.
Powiedziałam szefowej że będę przychodzić tyle na ile mi zdrowie pozwoli. Nie mam zamiaru się wypruwać ale chcę trochę "dorobić" skoro mam tą szansę - poza tym strasznie mi się nudzi w domu i mam już dość spania do 11 i dzień taki krótki wtedy a wieczór do 24. Trochę normalnego trybu pobudkowego mi nie zaszkodzi.

Obiecuję będę o siebie dbała :)
 
Dziewczynki na watku goraca linia zamiescilam wiadomosc od vikingus, chyba bedziemy miec kolejnego dzidziusia niedlugo :)

Karolina domyslam sie co czujesz, wystarczy, ze pomysle co by bylo gdyby a ja juz wyje w poduszke, na szczescie to tylko glupie mysli u Ciebie rzeczywistosc.. Ale wierze ze bedzie dobrze i jeszcze bedziesz bardzo bardzo szczesliwa!
 
No ja myślę, że moze być już nawet dzisiaj, jak już jest 4cm! a to przecież drugi poród to będzie szybciej. Trzymam kciuki za Viki i czekam na kolejne wieści!!!
Łał fajnie 13-ego tak jak mój synus się urodził, tylko on w maju. A ktoś tu dzisiaj o przesądach pisał.
 
reklama
Do góry