reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Czesc Dziewczynki!
Pogoda dziś piękna, spacer po cmenatrzu to sama przyjemność... No i na szczescie nie musze martwic sie że nie mogę zapiąc się w żadnym płaszczu hehe :)
A propo zmiany czasu to moj A wyspał się juz o 7, obudził małą i tyle było z mojego spania :)
Karolinko ja mysle ze czesto za bardzo patrzymy co od kogo mamy, kiedy chcemy ofiarowac pomoc, a przeciez mozna dać coś komuś bezinteresownie i wtedy to sprawia największą przyjemność! Wiec do dzieła, mała Zuzia na pewno zasłużyła na nowe łóżeczko, a może to troszke rodzicom da po głowie i na pewno docenia Wasza pomoc.
Poza tym życze przyjemnego popołudnia buziaki
 
reklama
MAM PYTANIE CZY KTÓRAŚ Z WAS WIE CO MOGĄ OZNACZAĆ ZAWROTY GŁOWY I ZBIERANIE DO WYMIOTÓW PO PORODZIE? NIE BŁO ZNIECZULENIA?
Już dziewczyny odpowiedziały, no i pewnie lekarze też już wyjaśnili, ale moim zdaniem ta pierwsza część to wysiłek i pewnie utrata krwi, ale to drugie mnie zaskoczyło. Nie wiem.
A od siebie - od rana mnie boli głowa. Męczarnia. I ciągle zmęczona jestem. Jednak trochę gorzej przechodzę tę ciążę. Ale żadnego krwawienia nie mam, jak niektóre z was. Głównie czuję sie okrutnie przemęczona.
 
od kilku dni siebie nie poznaję... normalnie mam takie wahania nastroju, że ze śmiechu przechodzę we wściekłość, albo płacz... ja się męczę, ale najgorsze, że męczę tymi humorami rodzinę... w pierwszej ciąży tak nie miałam
a zmęczona tez się czuję prawie cały czas, i ostatnio mi się ciężko oddycha
ale coż, jeszcze troszeczkę :)
 
A ja się pochwalę moimi Paluchami hihihi.....

DSC31.jpg
 
Kurcze w tygodniu mogę spać do 9.30 a w dni wolne budzę się wcześniej od męża....
Dzisiaj juz po 6 się obudziłam i nie mogę już zasnąć.... Będzie długiiii dzień.
Dzisiaj oprócz świeta moja teściowa ma urodziny więc po cmentarzu jedziemy na małe party :)
Miłego dnia mamuśki :)

claudia85 niezłe te paluchy, wyglądają jak prawdziwe :))
 
i ja spać długo nie mogę, dzisiaj o piątej już aktywni z synem byliśmy, bo on tez do śpiochów nie należy
także dłuuugi dzionek nas czeka
dzisiaj dalszy ciąg wizyt cmentarzowych
miłego dnia
 
cześć dziewczynki,

my wczoraj byliśmy na grobach, więc dziś mam wolny dzień. Muszę tylko pomysleć w jaki sposób mam go przeleniuchować:-) Muszę trochę odpocząć po wczorajszym.. wycieczki po grobach to jedno, ale wczoraj był też spęd w domu teściów. Wszystko fajnie, tylko wszyscy sie na mnie rzucili i macali mój brzuch. Nie wiem jak Wy, ale ja nie przepadam kiedy prawie obcy mi ludzie wyciągają łapy i mnie klepią, głaszczą itp. Rozumiem, że się cieszą i chcą być mili, ale póki co brzuch to integralna część mojego ciała, a ja nie lubię jak mnie bez pytania i nie zważając na moje reakcje dotykaja:/
 
ja jestem już zła bo dziś spotkam się z teściowa , a bardzo jej nie lubię bo jest fałszywa i muszę sie gryźć w język i udawać że wszystko jest Ok bo w końcu to mama mojego męża. Ale jako kobieta z matą ona ma nie wiele wspólnego bo jest oschła i tylko by kasę ciągnęła a pomóc to wcale . Niby nie pracuje to powinna nam czy szwagrowi pomóc w opiece nad dzidzią ,ale ona woli malować paznokietki .A jak jej robotę jakąś załatwi ktoś , to ona zawsze znajdzie powód dla którego nie może tam iść . I jestem wściekła bo pewnie odpierniczy się jak by miała z 20 lat , a ja przez ciąże i swoją wagę będę się czuła jak wieśniara Wrrrrr
 
reklama
Hej!!

No ja też się zaliczam do tej grupy ;-) Zostanę mamą (najprawdopodobniej) 14 lutego 2011 ;-)

Mam zaszczyt powitać :) Super data na urodzinki :) Nie miałabym nic przeciwko, zeby moje małe akurat tyle sie pospieszyło, żeby się 14go urodzić. Wcześniej to za wcześnie, a 14 na styk. Gratulacje! Napisz coś więcej o sobie.
 
Do góry