reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
A ja wlasnie wrocilam z Izby Przyjec... Stas caly wieczor, calą noc i caly ranek nie kopnal ani razu... Mimo slodkosci, kawy itp... Spanikowalam :( Na szczescie wszystko ok... Serduszko pieknie bilo :) Przestraszylam sie na prawde bardzo...
 
Witam sobotnio.

Czesc Dziewczynki!
A ja od rana mam problem z pojsciem do toalety, wysiedzialam juz tam chyba z 40 minut :( i nadal nic, do tego rozbolal mnie brzuszek, czas ostro zastosowac jakies srodki zaradcze...
Zycze Wam udanego dnia, pogoda rzeczywiscie piekna, ja sie wybieram do mamusi na urodzinki :)

Te problemy to przez żelazo, które przyjmujesz niestety.

Angelka moje dziecię też jakieś spokojniejsze się zrobiło ostatnio, ale byłam u lekarza i słyszałam tętno wiec jest ok. Chyba już im się mnie miejsca robi co by tak fikać.

Odnośnie porodów, to ja jeszcze nie myślę o tym, bo nie ma co panikować za wczasu i tak mnie to czeka. Pewnie panika przyjdzie pod koniec ciąży.:tak:
 
Witam w sobote.

U nas sie zapowiade piekny sloneczny weekend, i 15 stopni!. U nas bedzie weekend bardzo halloweenowy. Dzis mamy w planie wycinac dynie. Pozniej idziemy na zajecia tanczne coreczki takze oczywiscie corka w przebraniu. POzniej musze jechac do lekarza takze nie bede czasu by przeprac Oli, takze sobie dzisaj troszke pochodzi w przepraniu. A jutro robimy mala imprezke halloweenowa przyjda znjaomi z dziecmi, pierw bedziemy chodzi po cukierki a pozniej rozdawac. POwinno byc wesolo.

Mialam dzis isc na glukoze ale wstalam rano i bylam taka glodna ze stwierdzilam ze jeszcze mam czas z ta glukoza.

Karolina a co na to lekarze? jak jej cisniene? wyniki krwi?
 
właśnie wróciłam z 3-godzinnego spaceru z synem, taka śliczna pogoda, że musiałam ją wykorzystać, mały zadowolony, a mama zmeczona i trochę mnie brzuch i plecy rozbolały, trza teraz poodpoczywać, ale potrzebne mi to było, bo od razu i energii więcej i humor lepszy
co do zawrotów głowy, to wiąże się to zapewne z utratą krwi i ogólnym osłabieniem po porodzie.... ja pamiętam, jak po kilku godzinach mnie ściągnęli, to nie mogłam usiąść, tak mi się w głowie kręciło, prawie mdlałam, dopiero po pewnym czasie wsparta na ramieniu męża zrobiłam kilka kroków...
a na zaparcia także polecam jabłuszka, jem kilka dziennie i nie mam tego problemu
 
a mnie dzisiaj kolejny dzień boli głowa :((( myślałam, że te upirdliwe bóle głowy minęły bo od dwóch miesięcy był spokój. Nic mi nie pomogło, paracetamol, kawka z cynamonem, odpoczynek w chłodnym ciemnym pokoju, nic...... świeże powietrze też nie, buuuu muszę przetrwać.
 
Polis nie słuchaj opowieści ja jak dwa tyg leżałam na patologi córką nasłuchałm się tyle tego że głowa mnie bolał i wyłam było nas kilka a ja jedyna pierworodk inne doświadczone conaimniej jedno dziecko a koleżanka tak rodziła i ja się bałma a w gruncie każda kobieta inaczej rodzi zależy też jaką bedziesz miała pomoc. nie ma się co martwić na zapas. Teraz już za późno i tak musisz urodzić,

To nie ja sie boje tylko mojemu mezowi cos po tych opowiesciach mina zrzedla :-) Ja juz dawno sobie powiedzialam ze jak trzeba to trzeba i tyle i w ogole sie tym nie stresuje
 
To nie ja sie boje tylko mojemu mezowi cos po tych opowiesciach mina zrzedla :-) Ja juz dawno sobie powiedzialam ze jak trzeba to trzeba i tyle i w ogole sie tym nie stresuje


ja też leżałam na patologi tydzień. I co chwila gdzieś chodziłam jak kroplówki nie miałam bo mnie ta ''wymiana'' doświadczeń denerwowała. po 4 dniach powiedziałam że mają nie gadać przy mnie takich rzeczy bo ja się potem filmuje. Na szczęście dziewczyny posłuchały i zrozumiały że dla mnie to jest nowość .


Ostatnio miałam z kuzynką ścieńcie na temat farbowania włosów , bo zrobiła ze mnie wyrodną matkę która celowo krzywdzi swoje dziecko:-(
 
reklama
Do góry