reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

cześć dziewczynki,

my wczoraj byliśmy na grobach, więc dziś mam wolny dzień. Muszę tylko pomysleć w jaki sposób mam go przeleniuchować:-) Muszę trochę odpocząć po wczorajszym.. wycieczki po grobach to jedno, ale wczoraj był też spęd w domu teściów. Wszystko fajnie, tylko wszyscy sie na mnie rzucili i macali mój brzuch. Nie wiem jak Wy, ale ja nie przepadam kiedy prawie obcy mi ludzie wyciągają łapy i mnie klepią, głaszczą itp. Rozumiem, że się cieszą i chcą być mili, ale póki co brzuch to integralna część mojego ciała, a ja nie lubię jak mnie bez pytania i nie zważając na moje reakcje dotykaja:/

ja tez tego nie lubię, no chyba, że dotyka go mój mąz ale to zupełnie inna sprawa :)
 
reklama
ja tez tego nie lubię, no chyba, że dotyka go mój mąz ale to zupełnie inna sprawa :)

mąż może mnie dotykać ile chce, nawet uważam, że mógłby to robić częściej. Ale jakaś tam ciotka, którą widzę drugi raz w życiu, która od razu rzuca się na mój brzuch i do niego gaworzy, cmoka itp już nie jest mile widziana:happy:
 
cześć dziewczynki,

Nie wiem jak Wy, ale ja nie przepadam kiedy prawie obcy mi ludzie wyciągają łapy i mnie klepią, głaszczą itp. Rozumiem, że się cieszą i chcą być mili, ale póki co brzuch to integralna część mojego ciała, a ja nie lubię jak mnie bez pytania i nie zważając na moje reakcje dotykaja:/

to jest straszne! ostatnio na wyjezdzie calkowicie obca kobieta do mnie ooooo jak slodko jestes w ciazy ktory miesiac i moge dotknac a ja taka hmmmmmmmmmmmm NIE! hehehehehe nie wiem co ludzie z tym maja
 
witam kobitki, ja od dzisiaj juz nie pracuje:-):szok:, ciesze sie ze w koncu odpoczne i moze nie bede taka zmeczona, ale z drugiej strony przeraza mnie siedzenie w domu, jeszcze nigdy nie mialam wiecej niz 2 tyg. wolnego no chyba ze w szkole 2 miesiace wakacji, ciekawe jak to bedzie....
 
czesc Dziewczynki!
Ja wlasnei wrocilam od rodzicow, bylismy tam trzy dni, troszke odpoczelismy, chociaz od sluchania o tym co mam jesc dla dobra dziecka to mi juz glowa peka..... i to wnerwia mnie najbardziej, czuje sie jak wyrodna matka bleeee
A propo dotykania brzuszka, jesli robi to moja siostra, mama, maz to ok, ale obce osoby to masakra :/
Buziaki, milego wieczorku
 
mnie jeszcze nikt nie chciał macać po brzuchu ale mam wrażenie że w uk ludzie trzymają większy dystans niż w pl, całe szczęście, bo nie zniosłabym dotykania.

któraś pisała o krwawiącym nosie, ja mam regularnie krwotoki z nosa, przynajmniej raz na tydzień, w poprzedniej ciązy były jeszcze częściej. ot, taki urok.

miałam strasznie męczący weekend i dzisiaj ledwo żyję. co by nie mówić na pewno szybciej się męczę.
 
reklama
Ja bogu dzieki zadnych dolegliwosci ciazowych nie mam, czasami jak duzo chodze i stoje to mnie brzuch na dole boli ...pamietam ze mialam taki bol jak dzwigalam zakupy i stalam w kolejce....

dzis zaczelam cwiczyc i mam zamiar robic to codziennie :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry