reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

witam i ja niedzielnie :) poczytuje Was każdego dnia, ale nie mam coś weny do pisania...
u mnie pogoda dość ładna, już bylam z Alą na spacerze przed jej drzemką to poganiała sobie i jak wróciliśmy to zjadła ze 400ml zupki :szok: teraz spi wiec mam troszke czasu na zrobienie obiadu i na odpoczynek...
Maja fika bardzo dużo wiec jestem o nią spokojna poki co...
Pozdrawiam Was serdecznie i ciepło o Was wszystkich myślę :-)
 
reklama
cześc dziewczyny ja bardzo rzadko się oddzywam ale wszystko czytam - chciałam sie pochwalic ze u nas też bedzie dziewczynka (mamy juz małego kubusia 2l - więc bedzie parka ;)) ostatnio pisałyście o zaparciach mam na nie kilka sposobów:
1. do szklanki przegotowanej zimnej wody dodac łyzkę miodu pozostawic na noc rano nadczo wymieszac - wypic
2. syropek lactulosum - bezpieczny bo przeznaczony dla dzieci
3. najlepszy sposób jaki znam - przetestowany w pierwszej ciąży - kostki fructolax - można na początek spróbowac połowę kostki - koniecznie wieczorem przed snem. pozatym mój lekarz uważa ze mozna sie ratowac wszystkim co nie powoduje biegunki.
 
Witam w strasznie zimną i brzydką niedzielę, w sumie nie pada ale chmury na niebie za oknem chyba tylko 4 stopnie, chodzę w zimowej kurtce, czapce i rękawiczkach na dwór z psiakiem.
Od tygodnia mój pęcherz jakiś szalony jest, tylko wrócę z wc i znowu mnie ciśnie, kilka kropelek ale biegać trzeba.
Neta ja też jutro o 18:30 idę na dokładne usg połówkowe, mój gin robi mi usg ale sprawdza tylko podstawowe rzeczy, a tak dokładniej nie więc idę do bardzo fajnego i dokładnego gin i pewnie zmierzy małego z każdej możliwej strony.
 
Czesc Dziewczynki!
Ja niedawno wrocilam z wesela przyjaciolki, troszke jestem dzis przytlumiona bo w sumie pol nocy nie spalam, zabawa calkiem calkiem chociaz kondycja juz nie ta sama trzeba bylo czesciej siadac no i to bieganie siusiu monabir skads to znam.... A propo slubu to troszke mi sie nastroj poprawil bo bylam wczoraj i u fryzjera i kosmetyczki i wszyscy znajomi zauwazyli ze wygladam ladnie i ciaza mi sluzy ;)
Pogoda dzis rzeczywiscie paskudna, ja sobie odpoczywam gotuje rosolek a mezus odsypia kaca.
A propo remontow to nasze mieszkanko pomimo ze jestesmy tu poltorej miesiaca dopiero juz prawie skonczone, troszke rzeczy trzeba jeszcze dopracowac ale juz jestesmy zmeczeni tym ciaglym bieganiem wiec teraz na spokojnie ;)
Moje malenstwo tez kopie jak oszalale chyba ma coraz wiecej sily, a ja od kilku dni mam wilczy apetyt, mala chyba wyciaga ze mnie coraz wiecej energi i to pewnie dlatego juz to widze jak waga pojdzie w gore ;)
 
Hej dziewczyny w te niedzielne popłudnie:) ja dziś wstałam o 10 , w sumie codziennie takwstaje, śpie aż po 11 godzin, ale widocznie tyle potrzebuje hehe odsypiam wstawanie przez ostatnie 3 lata o 5rano:-)
a u mnie pogoda dziś bardzo fajna, w sumie 10 stopni, ale słoneczko tak ładnie świeci,że pełno mam energii i mojemu męzusiowi zachciało się dziś pojechać nad morze, tam troszku wiało brrr ale i tak troche odpoczeliśmy i nawdychałam sie jodu:tak:
a mój maluszek pierwszy raz wczoraj mnie tak silno kopał, że aż na brzuchu było widać, super uczucie i z rana też tak mi mocno kopa zasadził:-D aż miło było zacząć dzień:tak:

pozdrawiam i miłej reszty niedzieli buzka;-)
 
dzis przypomnialam sobie o tym forum...wiec sie pokazuje....

pamietacie mnie??

terminek mam na 3 lutego i bede miec 2 synka.....MARKA SEBASTIANA:tak:

obiecuje sie czesciej odzywac

buzka
 
cześć dziewczyny

Miałam iść na 18 do kościoła ale jakoś bardzo ociężale się czuje i brzuch jakiś taki za pełny więc się nie wybrałam :(

Odpukać, zgagi na razie brak, za to do wc zaczęłam wstawać w nocy 2-3 razy a nie tak jak do tej pory o godz. 6 rano dopiero. Robi się to uciążliwe bo i w dzień częściej trzeba ale cóż tak musi być dzidzia potrzebuje więcej miejsca więc sie rozpycha :)
udanego wieczora
 
A ja juz po kosciele. Na dobre mi nie wyszlo bo strasznie mi duszno bylo:eek:. Na zewnatrz 10 stopni a ja sie musialam do krotkiego rekawka rozebrac bo bym chyba padla. Za mna siedziala jeszcze jedna ciezarowki i to samo, tylko ona juz wielgachna:-)


Teraz koncze piec drozdzowe rogaliki wg przepisu mojej mamci. Pachna niesamowicie mam nadzieje ze tak samo smakuja bo pierwszy raz pieke cos na drozdzach.

Milej niedzieli lutoweczki:-)
 
reklama
ja też b.lubię halloween, u nas też obchodzi się hucznie. robię imprezę na jakieś 25 osób, dekoracje mam z zeszłego roku tylko muszę sobie przebranie wykombinować, synek już ma.

i ja też nie mogę się doczekać końca tej ciąży, strasznie mi się dłuży, tak bym już chciała mieć dziecko po tej stronie brzucha...
 
Do góry