reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Dzien dobry
Ja znowu w pracy:/

neta mam nadzieje ze siostrzencowi juz lepiej, takie maluszki to potrafia wystraszyc!!!
Moj w zeszlym roku mial taka goraczke ze tez skonczyl w szpitalu,przywiozla go karetka bo mial straszne dreszcze.


Wczoraj cos mnie zaczelo piec wiec poszlam wieczorkiem do lekarza i okazalo sie ze mam grzybice wiec dostalam czopa i masc no i sie lecze.I to akurat teraz kiedy mi ochota wrocila...
Lekarz pobral mi tez wymaz do badania tak zeby sie upewnic. Najlepsze jest to ze zapytal sie czy zycze sobie obecnosci swiadka podczas pobierania probki. Ze niby co??? Boi sie ze go oskarze ze mnie zmolestowal patyczkiem ?? :p

poza tym spokoj pojezdzilam wczoraj z instruktorem ale mialam 4 tygodnie przerwy wiec szlo mi tak sobie, dzisiaj znowu 2 godziny jazdy,powinno byc lepiej.
Spokojnej soboty :)
 
reklama
Witam dziewczynki,
Moja dzidzia tak mnie skopala o 12:30 w nocy ze az mi brzuszek falowal :-) nie wiem skad ta energia o tej godzinie, moze to jabluszko ktore zjadlam przed snem dalo jemu troche cukru. Musialam sie polozyc na boku bo nie dawal mi zasnac...dzis rano w sumie tez mnie obudzil :-) ,bobasek duzo fika ale od paru dni coraz mocniej, wczoraj jak czytalam cos na internecie to az sie wystraszylam , tak mnie fiknal :-D
 
cześć dziewczynki!

mieliśmy dziś w planie odmalować pokój, w którym zamieszka nasza mała. Co prawda mieszkanie jest wynajmowane, ale jako że trochę czasu zajmie nam organizowanie nam naszego własnego lokum, więc postanowiliśmy zadbać o to, aby pokoik naszej małej był przytulny, nawet jeśli miałby jej służyć zaledwie kilka miesięcy. Po odsunięciu wszystkich mebli od ścian spotkała nas przykra niespodzianka. Otóż na ścianie zagnieździł się grzyb:szok: i to zaledwie 30 cm od naszego łóżka:-( Teraz już wiem co jest prawdopodobną przyczyną mojego podrażnienia gardła i tego, że żadne leki, z ktorych moge korzystać w ciąży nie są w stanie pomóc:-(
Teraz bardzo się niepokoję, że grzyb może mieć szkodliwy wpływ na ciążę i na rozwój naszej małej:-(
Pocieszam się tylko tym, że odkryliśmy to teraz. Później mała mogłaby nabawić się alergii, problemów z oddychaniem lub innego choróbska..

ehh.. mój M już potraktował grzyba specjalnym środkiem.. mam nadzieję, że to wystarczy i skutecznie pozbędziemy się tego paskudztwa z pokoju naszej małej
 
Witam się w sobotę
Ostatnio mało pisałam jakoś tak weny nie mam i załatwień sporo. Ta budowa mnie czasami wykańcza, to czegoś brakuje, to trzeba kolejnego fachowca umówić to jeszcze inne pierdoły i fakt, że musimy się wyrobić z wykończeniem przed urodzeniem maleństwa. W sumie niby nie musimy ale bardzo chcemy już u siebie zamieszkać i nie płacić za wynajem.
Jeśli chodzi o samopoczucie to w końcu zaczęłam mieć więcej energii, co prawda jak więcej pochodzę albo za długo coś robię to potem muszę trochę odcierpieć, ale ogólnie samopoczucie i energia mi dopisują. Zgaga też mnie czasami dopada i trzyma kilka godzin, ale cóż jakoś wytrzymać trzeba. Z jednej strony nie mogę się już doczekać lutego, ale z drugiej boję się czy damy obie radę. Nowy dom, nowa sytuacja, maleństwo i potem powrót do pracy, a sama nie wiem kto będzie się małym zajmował i ogólnie mam same niewiadome.
 
moniabir jestem w podobnej sytuacji, tylko że nasza budowa ruszy dopiero na wiosnę, do tej pory będziemy wynajmować mieszkanie. A co potem? Nie wiem. Nasz dom będzie raczej na odludziu, nie żeby na jakimś kompletnym zadupiu, ale środek miasta też to nie będzie:-) Juz teraz się zastanawiam jak zapewnie opiekę małej... z przedszkolami tam nie ma problemu, ale wcześniej? Złobków w okolicy nie uświadczysz, dziadkowie będą mieszkac spory kawałek od nas, a na dlugi urlop wychowawczy po prostu nas nie stać. W mieście byłoby pewnie łatwiej, ale tak się złozyło, że mamy działkę za miastem i żal bylo jej nie wykorzystać, tym bardziej, że z mężem zawsze chcieliśmy mieszkać poza miastem. A że wiąże się z tym trochę problemów, cóż...będziemy musieli jakoś się z nimi zmierzyć, ale też jest sporo niewiadomych:happy:
 
Hej :)
Jesli chodzi o zaparcia to na ogol jest ok, ale jak juz sie przydarzy to siegam po ogorki kiszone, duuuuzo ogorkow kiszonych i jeszcze wode kiszona i.... jazda do toalety :-)
U mnie czesciej zgaga wystepuje, ale wszystko do przezycia dla naszych Maluszkow !! A i jeszcze ta zadyszka co chwile, jak lokomotywa...
Ja to juz naprawde bym chciala zeby byl luty i zeny dzidzia juz byla, nie moge sie doczekac, az ja zobacze:-)
 
Hej :)

Ja to juz naprawde bym chciala zeby byl luty i zeny dzidzia juz byla, nie moge sie doczekac, az ja zobacze:-)

ja tez jedno to ze nei moge sie doczekac by zobaczyc a drugie to ze juz nie chce byc w ciazy!

pozdrawiam weekendowo, popijam kawke bezkofeinowa i was podczytuje pomiedzy wycieczkami
wrocilysmy z zakupow i zaraz jedziemy na zajecia baletu, pozniej impreza urodzinowa, wsumie tylko dla coreczki bo ona zaproszona, a impreza w miejscu gdzie jest mase gier itp, takze napewno bedzie sie super bawic, ja biore laptopa bo niestety mam mase pracy na poniedzialek i musze gdzies to wcisnac bo juz wiecej czasu nie bede miala, a prezes czeka na plan

pogoda u nas wspaniala dzisaj 21 jutro tez 20 takze trzeba korzystac, chodz w nocy spada temp i rano sie ogrzewanie zalonczylo, zima idzie pomalutku do nas :( mam nadzieje ze jeszcze taka pogoda sie utrzyma dwa tyg by fajnei bylo na halloween, jest w PL to obchodzone?
 
Polis moj chris smieje sie ze maly bedzie pilkarzem :-)

My z chrisem z kolei urzadzamy dom, powoli nam idzie a to z tego powodu ze zawsze cos jest ..zamowilismy zaslonyna ktore czekalismy 6 tyg i okazalo sie za karnisz jest za dlugi , zle wymierzyli, czekalismy kolejne 4-6 tyg, wymienili karnisz okazalo sie ze zaslony za dlugie wkurzylismy sie i zarzadalismy zwrotu kasy i zamawiamy u kogos innego. Po powrocie z Glasgow mamy wybrac. Robilismy wszedzie zaluzje i tez zawsze byl problem a to cos sie zepsulo a to jedna strona za dluga , normalnie wkurzyc sie idzie. Kolejnym problemem jest to ze mieszkamy w Londynie a drugi dom jest w okolicach Nottingham( ok 2 i pol godziny jazdy samochodem), nie jezdzimy tam za czesto i ciezko sie umowic z ludzmi ktorzy wszystko montuja :wściekła/y:
Teraz postanowilismy ze bedziemy wiecej czasu tam spedzac zeby dopiac wszystko na ostatni guzik...miedzy innymi pokoik dla dzicka :-)
 
reklama
Anja z tago co sie orientuje to Halloween jeszcze do Polski nie zawital.Widze ze to nie tylko my nie mozemy sie doczekac.Blizniaki juz kombinuja kim oni w tym roku beda.Tez mam nadzieje ze w tym roku ten super wieczor bedzie ladny.Rok temu zaczelo sie od ulewy za to po godzince sie rozpogodzilo i moglismy troche sasiadow oszabrowac z cukierkow.Kocham Halloween !!!
 
Do góry