reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Cos czuje ze dziewczynki jeszcze przebija chlopcow ;)
Wlasnie oficjalnie skonczylam nadrabiac czytanie od sob-dzisiaj.Sporo bylo ale sie udalo.Kurujcie sie dziewczynki miodkiem i czosnkiem.Moge Was tylko pocieszyc ze u mnie za kaluza jeszcze nie tak dawno bylo 28 C a teraz tez leje i robi sie coraz zimniej...
Moja malutka chyba wlasnie dostala dawke zupki ktora przedchwilka zjadlam.Oczywiscie pikantnej bo to najlepsze ;)
Trzymajcie sie cieplo a ja spadam robic obiadek dla reszty domownikow...
 
reklama
oj..to taka bramka "wykrywaczka metali" jest szkodliwa?!
bo jak byłam z Doriankiem w ciazy to tez miałam cos do załatwienia w sądzie
i przez to przechodziłam raz...nawet nie pomyslalam o tym...
ale na szczęście Dorianek to do teraz okaz zdrowia i bomba energii ..
prawie 2 lata i jeszcze nie chorował..
 
Suseł gratuluje dziewczynki. Mi tez wszyscy obstawiali chlopaka a tu niespodzianka:-) U mni edzis nuda tylko moja dziewuszka poszalala w brzuszku troche z rana a teraz pewnie odpoczywa. Wieczorem wychodzimy ze znajomymi do chinskiej restauracji, ciesze sie bo juz dawno nigdzie nie bylam a zawsze to jakas odskocznia. Za oknem tak ze lepiej nie gadac.
Ania a mozesz mi napisac ile zaplacilas za echo, plissss.

Zapłaciliśmy 350zł.
Nasza pani doktor nienajlepiej nas prowadzi, właśnie ją zmieniłam, usg u niej trwa max 2min :/ także "połówkowe". Nie wiedziałam więc na dobrą czy wszystko z naszą dzidzią w porządku ani nawet nie byłam pewna płci bo nie chciało jej się dokładnie sprawdzić, wolała powiedzieć że to nic pewnego... Tak więc Poszliśmy sobie na to echo i tam 'przy okazji' badania Pani doktor (Radzymińska na Ujastku - Polecam!) sprawdziła wymiary, płeć wszystko pokazała, wytłumaczyła, i tak jesteśmy teraz spokojni, choć czekamy z niecierpliwością do badania kontrolnego za 7 tyg...
 
mi wszyscy wroza synka i wszyscy jedyn hurem w niedziele stwierdzili ze najlepiej bedzie Jakub, bo i po angielsku i po polsku bardzo ladnie

Anja moge Ci powiedziec ze mialam tez problem bo imie naszych pociech musi brzmiec nie tylko ladnie po polsku ale musi byc rowniez latwe do wymowienia po angielsku przez np. nauczycieli w szkole.
My zastanawialismy sie nad Jakub i Jacob.Pozostalismy przy Jakubie i jak narazie nie ma z imieniem problemu a chlopaki skonczyli pre-k,kinder i teraz sa w 1 klasie.
 
cześć dziewuszki
a ja znowu od wczoraj nie czuję dzidziulka, ale na razie bez paniki, pewnie śpi sobie, w końcu za oknem taki deszcz, że każdego by uśpiło hehehe
ja mimo że na zwolnieniu siedzę, to jakoś sobie pospać niestety nie mogę, codziennie pobudka o szóstej, ale już się przyzwyczaiłam do tego, w końcu wyspanie czeka mnie może za ...hmmm... jakieś 6 lat :))) albo i nie :)))
za to wieczorem chodzę normalnie spać z kurami... jak położę syna spać o ósmej - wpół do dziewiątej, to zaraz zasypiam i ja
 
Czesc Dziewczynki!
Rzeczywiscie pogoda koszmar, niełatwo o przeziebienie, mnie wyleczyly herbatki z cytrynka i miodem pite chyba 6 dziennie, ale wyciskalam cala cytryne do nich, poza tym inhalacje z amolu i woda morska do nosa, oraz syrop z cebuli, no i potem raz dziennie lyzeczka syropu prawoslazowego, w sumie mi przeszlo ;)
Dzis wieczorem mamy wizyte u gin, mam nadzieje ze powie nam co sie tam w brzuszku kryje :D
Buziaki gorace wam przesylam, bo na taka pogode sie przyda
 
Witam
Rzeczywiście pogoda straszna, ponoć ma to się do jutra skończyć.

Anja26
u mnie jak będzie synek to będzie Jakub, takie imię wybrał mój P. już dawno temu i sie przy tym uparł, mi się też zresztą podoba.

Ligotka to czekamy z radosnymi wieściami z wizyty

Ja mam wizytę w piątek.
 
Czesc dziewczyny a u mnie nie wiem jaka płeć dzis bylam u lakarza i moja dzidza sobie klekała i lekarz sie roześmial powiedział że dzidza sie bawi w muzułmanina.Następne oczekiwanie za 3 tygodnie może w końcu się dowiem co tam w brzuszku siedzi:)Pogoda okropna ale napewno się na weekend poprawi.

 
Hej dziękuje za odpowiedzi:) i mam jeszcze takie pytanko czy to normalne ze w dole brzucha mnie coś kluje 'boli' oczywiście raz na jakiś czas?? bo się martwię a wizytę mam dopiero18 października..
 
reklama
Agniesiu18 nie przejmuj się, to chyba normalne. Mnie też tak czasami pobolewa (lub kłuje) a dzidzia całkiem zdrowa jest:)

Co do przeziębień to mnie lekarz gin pozwolił brać (zapobiegawczo i leczniczo także) Oscillococillum (chyba tak to się pisze)- to homeopatyczne i raczej nie szkodzi.
 
Do góry