reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Anja moge Ci powiedziec ze mialam tez problem bo imie naszych pociech musi brzmiec nie tylko ladnie po polsku ale musi byc rowniez latwe do wymowienia po angielsku przez np. nauczycieli w szkole.
My zastanawialismy sie nad Jakub i Jacob.Pozostalismy przy Jakubie i jak narazie nie ma z imieniem problemu a chlopaki skonczyli pre-k,kinder i teraz sa w 1 klasie.

wlasnie tak chce dopasowac by w jednym i drugim jezyku bylo fajne, chodz zapisze po angielsku tak jak Olivke zapisalismy przez V
Chodz jelsi chodzi o dziewczynke to ostatnio spodobala sie nam Emma, moja mama przerazona ze co to za imie, wsumie nie Polskie ale latwo sie wymawia po Polsku
 
Witam
Rzeczywiście pogoda straszna, ponoć ma to się do jutra skończyć.

Anja26
u mnie jak będzie synek to będzie Jakub, takie imię wybrał mój P. już dawno temu i sie przy tym uparł, mi się też zresztą podoba.

mi tez sie podoba, chodz nie podoba mi sie fakt ze jest teraz nw pierwszym miejscu imiom nadawanych w PL
ale z coreczka mialam tak samo w polskim przedszkolu bylo 5 Olivek teraz poszla do zerowki i zero nie ma ani jednej, pewno z Jakubem bylo by to samo

U nas pogoda dzis piekna 23 i slonce, mam nadzieje ze taka jeszcze troche pozostanie bo do zimy mi sie nie spieszy

Jesli chodzi o ruchy to ja jeszcze nie czuje, ale pamietam ze z Olivka tez cos kolo 20 tyg jak nei 21 poczulam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moj dzidziolek ostatnio kilka dni sie nie "odzywał" do mamusi... Za to teraz tak mnie kopie ze az boli......:-( dostaje po pęcherzu...to nie jest fajne :-)
 
reklama
Do góry