reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam po przerwie:-) Wczoraj wróciliśmy z pl. Nie wypoczęłam bo było dużo spraw do załatwienia. Pogoda na szczęście była w większości słoneczna. Tydzień temu w poniedziałek mieliśmy usg połówkowe:tak: Synek potwierdzony ponownie, tylko jeszcze nie wiemy co z imieniem, miał być Ignaś, ale może będzie Borys. W każdym razie wszystko było dobrze, mały ślicznie się ruszał i ważył już pół kilo;-) Ja będąc w pl przytyłam 3kg:zawstydzona/y: Kupiliśmy już wózeczek:-) Najpierw obejrzeliśmy go na żywo i zamówiliśmy, póki co jest w pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni, jest taki jak chcieliśmy, łatwo się prowadzi. łatwo składa, wykonany z bardzo dobrych materiałów. Gondolka ma funkcje kołyski i nawet ma zainstalowaną muzyczkę w tej gondolce. Brzuszek mi wyskoczył już duży, mały coraz bardziej kopie i nawet jak rękę przyłożę, to dalej sobie fika;-)
 
reklama
czesc dziewczynki :))

Margoz moja dzidzia też jakaś spokojna jest od dwóch dni. Czasem coś tam popuka ale ogólnie bywała bardziej ruchliwa.

Jeżynka a możesz się pochwalić jakiej firmy wózeczek zamówiliście?Ja już od jakiegoś czasu oglądam wózki ale jeszcze nie trafiłam tego idealnego. Dla mnie wózek na pewno musi mieć regulowaną wyskość kierownicy, regulowane leżonko w gondoli i możliwość przekładania kierownicy w spacerówce no i ogólnie musi się też podobac. Na razie słucham opini obecnych rodziców na co oni zwrócili uwagę po kupnie wózka, bo to cenne uwagi.
 
bardzo fajny ten wózek, ja własnie też chce zeby można było montować fotelik na stelaż wózka. Najpierw sobie popatrze w sklepach a później zobacze czy jest różnica cenowa na allegro. Chociaż pewnie jest. Ale zakup wózka zostawiam sobie na zimę. Najpierw chciałabym kupić jakieś akcesoria do kąpania, ubranka bo nawet nie mam jeszcze żadnych śpioszków :) Na razie mam kocyk, śpiworek, paputki i czapeczkę :)) heheh ubogo ale jakoś się nie spieszyłam, cały czas mi sie wydaje, że mamy czas.... Ale kusi mnie kusi. Jutro wypłata, w piatek planuje jechac do fryzjera a to zazwyczaj nastraja mnie pozytywnie wiec jak wpadne w wir zakupów.....hmmm. Mój mąż nigdy nie ma czasu żeby ze mną jechać :(((
 
Ależ mi już nie chce się siedziećw pracy... pocieszam sięże do 16.00 zostało tylko 1,5 h - jakoś przetrwam.
Pogoda ogólnie "butelkowa" ale nam nie wolno więc może inaczej, pogoda do spania idealna a mnie muli strasznie.
Widzę że nastąpił istny wysyp dziewczynek, sama jestem ciekawa co będzie u mnie :)
Dziewczyny kurujcie sięi nie dawajcie chorobom. Ja w pracy mam iście spartańskie warunki - zimno okrutnie, gdzieś zawiewa nie wiadomo skąd a szefowa stwierdziła że jeszcze za wcześnie na włączenie pieca (mądra bo w swoim gabinecie ma włączoną farelkę od 7 rano - to jej ciepło). Ale nie ma tego złego co y na dobre nie wyszło - chyba się zahartowałam i dlatego jak na razie nic mnie nie łapie - odpukać.
Pozdrawiam
 
dziękuje serdecznie już się nie będę tak bardzo martwiła:) mam nadzieje ze jest wszystko ok z dzidzia:) w sprawie przeziębienia byłam u lekarza rodzinnego przepisał mi żebym brała rutinoscorbin , calcium i flonidan bo się nabawiłam zapalenia gardła obawiam się brać tego flonidanu bo to na receptę ale powiedział żebym raz dziennie brała i powinno być wszystko ok. a z ruchami dzidzi to nie wiem czy dobrze interpretuje ale takie delikatne cos w brzuszku czuje czasami jakby się ruszało. a jak mój narzeczony czasami przykłada ucho do brzuszka to słyszy takie chlupanie ale nie zawsze. czy to oznaka ze dzidzia się rusza?
 
Ostatnia edycja:
agniesia18 tak to bulgotanie to są ruchy dziecka :)
cudownie jest już czuć ruchy - teraz przynajmniej czuje się 100% ciążę - ja tak miałam gdy 3 września pierwszy raz poczułam kopniaczki :) a teraz to jużwali jak oszalałe
 
U mnie też brzydko na dworze i zimno, ale deszcz dzisiaj tylko przelotny i niewiele go.
Byłam dzisiaj na badaniach i jutro na wizytę.
A dzidziolek faktycznie mniej ruchliwy ostatnio, kopnie kilka razy i się uspokaja. Może jutro pokaże co tam ukrywa między nogami.
 
reklama
Do góry