reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Suseł gratuluję dziewczynki. Chyba dochodzimy do równowagi płci. Najpierw wysyp chłopców a teraz dziewczynki doganiają.
Mi wszyscy wróżą dziewczynkę, a z cerą to faktycznie mam gorzej niż przed ciążą, ciągle mi coś wyłazi, mam skórę taką jak zawsze w czasie okresu, jakaś taka zmarnowana. Ale czy to naprawdę przepowiada dziewczynkę okażę się. Nawet mój mąż ostatnio podjął decyzję co do imienia. Napisałam mu na kartce moje typy i powiedziałam, żeby skreslił to co od razu odrzuca, ewentualnie coś dopisał. Ja byłam jakoś nakręcona na Zuzie, ale on ostatnio powiedział, że może jednak Maja :) Cieszę się, bo już kiedyś powiedziałam, że jeżeli nasze dziecko zostanie spłodzone w maju i będzie to dziewczynka będzie Mają :) hehehe teraz tylko czekamy na info o płci, bo może się okazać, że bedziemy mieli synka. Kurcze tak bardzo nie mogę sie doczekać.

Aaa dzwoniłam do ginekologa odnośnie antybiotyku i powiedział, że mogę brać. To dobrze bo gardło boli i boli.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Suseł gratuluje dziewczynki. Mi tez wszyscy obstawiali chlopaka a tu niespodzianka:-) U mni edzis nuda tylko moja dziewuszka poszalala w brzuszku troche z rana a teraz pewnie odpoczywa. Wieczorem wychodzimy ze znajomymi do chinskiej restauracji, ciesze sie bo juz dawno nigdzie nie bylam a zawsze to jakas odskocznia. Za oknem tak ze lepiej nie gadac.
Ania a mozesz mi napisac ile zaplacilas za echo, plissss.
 
Suseł gratuluję dziewczynki. Chyba dochodzimy do równowagi płci. Najpierw wysyp chłopców a teraz dziewczynki doganiają.
Mi wszyscy wróżą dziewczynkę, a z cerą to faktycznie mam gorzej niż przed ciążą, ciągle mi coś wyłazi, mam skórę taką jak zawsze w czasie okresu, jakaś taka zmarnowana. Ale czy to naprawdę przepowiada dziewczynkę okażę się. Nawet mój mąż ostatnio podjął decyzję co do imienia. Napisałam mu na kartce moje typy i powiedziałam, żeby skreslił to co od razu odrzuca, ewentualnie coś dopisał. Ja byłam jakoś nakręcona na Zuzie, ale on ostatnio powiedział, że może jednak Maja :) Cieszę się, bo już kiedyś powiedziałam, że jeżeli nasze dziecko zostanie spłodzone w maju i będzie to dziewczynka będzie Mają :) hehehe teraz tylko czekamy na info o płci, bo może się okazać, że bedziemy mieli synka. Kurcze tak bardzo nie mogę sie doczekać.

Aaa dzwoniłam do ginekologa odnośnie antybiotyku i powiedział, że mogę brać. To dobrze bo gardło boli i boli.

mi wszyscy wroza synka i wszyscy jedyn hurem w niedziele stwierdzili ze najlepiej bedzie Jakub, bo i po angielsku i po polsku bardzo ladnie

jesli chodzi o gardlo to mnie tez juz tydzien prawie boli ale ani ginek ani internista nic nie przepisal, interniska zrobila wymaz i wykluczylo bakterie takze antybiotyk nic nie pomoze, jakis wirus moze u ciebie tez jakis wirus
 
agniesia ja nadal jestem przeziębiona. Z domowych sposobów polecam herbatki z miodem i cytryną, malinową, mleko z miodem może być też z czosnkiem. Na katarek inhalacje z solą morską najlepiej. Na ból gardła syrop z cebuli, płukanie wodą ze solą. Mi ból gardła nie przeszedł więc poszłam do klekarza, żeby się nie rozwinęło. Wiem, że można brać rutinoscorbin ale ja już nic z tabeletek na własną rekę nie biorę. Lepiej poradzić się jednak lekarza.
Anja Kubuś to bardzo ładne imię, sama takie chciałam nadać synkowi ale jeszcze nie jestem pewna. A z tym gardłem to możliwe że to jakiś wirus. Mąż też siedzi na zwolnieniu bo jest chory, kaszle itd. wiec musimy sie w koncu pozbyc tych bakterii.
 
cześć kochane
Suseł, witamy kolejną dziewczynkę :))) patrzyłyście może na statystyki płci, może te z nas które mają wcześniej termin będą mieć chłopaków a te późniejsze dziewuszki??:)))) albo odwrotnie?:)))
widzę, że na około was jakieś przeziębienia dopadają :( mam nadzieję że szybciutko wam minie
 
witajcie:)

troszke mnie nie bylo

ale bylam chrusia...niestety dopadlo moich chlopakow i mnie maskara...:(

ale juz jest lepiej jak tam wasze brzuszki rosna??
 
reklama
Do góry