reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

na przeziebienia to vitamina C, probiotyki, duzo odpoczynku i plynow

.

I z tą witaminą C trzeba uważać, bo w nadmierze szkodzi..... a ile to jest nadmiar???
O samej witaminie C czytałam, że nie można nadużywać. To tak własnie jest z lekami w ciąży.....
Zamiast samych tabletek witaminy C lepiej jeść więcej cytrusów.....
 
reklama
I z tą witaminą C trzeba uważać, bo w nadmierze szkodzi..... a ile to jest nadmiar???
O samej witaminie C czytałam, że nie można nadużywać. To tak własnie jest z lekami w ciąży.....
Zamiast samych tabletek witaminy C lepiej jeść więcej cytrusów.....


to chyab oczywiste ze nie przesadzac, wiadomo ze Vit C nie naduzywana nie zaszkodzi a leki no coz nie wiadomo
i jak pisze ze vit c to czy tabletka czy cytrusy to co kto woli ;)
 
Wyczytalam sobie nadrabiajac forum ze nazekacie na mala ilosc snu.Poczekajcie za na swiat przyjda wasze malenstwa i bedzie trzeba wstac co 3 godzinki na karmienie,potem po pol godzinie przewinac itd...
A w ciagu dnia jak bedziecie padac z nog to posprzatac i obiadek dla ciezko pracujacego na Was i malenstwo meza zrobic ;)
Teraz jak spicie lacznie 6-8 godzin to i tak przyzwoicie moim zdaniem...
 
Ostatnia edycja:
Wyczytalam sobie nadrabiajac forum ze nazekacie na mala ilosc snu.Poczekajcie za na swiat przyjda wasze malenstwa i bedzie trzeba wstac co 3 godzinki na karmienie,potem po pol godzinie przewinac itd...
A w ciagu dnia jak bedziecie padac z nog to posprzatac i obiadek dla ciezko pracujacego na Was i malenstwo meza zrobic ;)
Teraz jak spicie lacznie 6-8 godzin to i tak przyzwoicie moim zdaniem...

Dlatego ja korzystam póki mogę :-):tak:
 
Witam sie i ja:-)
witam również nową mamę;-)
Ja po wczorajszym montażu suszarki dzis nie mogłam sie z łóżka zwlec,tak mnie nogi bolały.naskakałam się z pralki na krzesło i tak przez 4 godziny.Jeszcze sprzątnęłam cały dom:szok: A jutro będzie pan doktor krzyczał,że nie leżę:zawstydzona/y:
dzis za to mnie na gotowanie wzięło,właśnie wstawiłam zapiekankę ziemiaczaną z serkiem topionym,a na jutro pieczone udka z warzywami:tak:
Mam pytanie do tych dziewczyn,które plecy bolą:czy miałyście bolesne miesiączki przed ciążą??
 
Co do witaminki C dziewczynki to ja ostatnio ze względu na wysokie pH w moczu bralam i lekarz kazał mi brac wit C ale o steżeniu 200mg
 
agunia - mnie bolą plecy jak chol*ra, tak w okolicy miednicy gdzieś od jakichś 2 tygodni codziennie - najbardziej rano po spaniu, ale specjalnie bolesnych miesiączek nie miałam przed ciążą. Miałam za to przy pierwszym porodzie bóle z kręgosłupa własnie i boję się, że teraz też tak będzie. Nie mam porównania, bo rodziłam jeden raz, ale słyszałam, że te własnie bóle są z tych gorszych.
A ja mam do Was dziewczyny pytanie nt. USG 3/4D - czy któraś z Was robiła lub zamierza robić? Podobno z diagnostycznego punktu widzenia takie USG jest nieprzydatne, ale fajna pamiątka. Czy ono jest bardziej szkodliwe niż zwykłe 2D, czy to po prostu ta sama wiązka ultradźwięków z przetworzonym obrazem? Robić czy nie?

neta82 - witaj :) Fajnie, że nas tu więcej z LBN-u :) I gratuluję chłopczyka. U mnie sytuacja odwrotna bo przeczucia miałam na chłopca i chłopca chciałam, ale coś lekarz przebąkiwał, że raczej mu na dziewczynkę masz Fisiek wygląda. W piątek USG, więc może się dowiem już ostatecznie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry