reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

i ja i ja :) Warszawa to tylko na jakiś czas :)

a ja po usg :)

zdjęcie dodałam w temacie ze zdjęciami:) dzidziuś zdrowiutki i waży 330g już, no i moje przeczucia się nie sprawdziły bo będzie chłopak :tak:

po tym jak lekarka powiedziała, że to synek to uśmiech i łezka w oku mojego L bezcenna!!! po czym dumnie odpowiedział "to było pewne" ehhe

a syneczek śliczniutki i mały wiercipiętek rośnie :-)

Nie mogę się doczekać, aż podziele się z wami taka wiadomością. :)
Nie ważne jaka płeć, ważne aby już wiedzieć.... i to będzie pierwsze USG dla mojego M.. więc bedzie miał wszystko naraz.. widok, serduszko, płeć.. nic tylko się cieszyć. Przecież wszystko jest ok. Na USG genetycznym robionym 3 tyg temu tak wykazało.. poza tym mocna jestem:)
 
reklama
a propo łezki w oczku to ja dzisiaj zrobiłam sobie kolejne zdjęcie brzucholka i porównałam z tym z 16 tyg. i aż mi się łezka zakręciła bo myślałam że ten brzuchol coś słabo rośnie a on sobie tak fajnie się już powiększył:))))
 
neta gratuluje! powiem że sama nie wiem co wole chłopca czy dziewczynke, chłopca to chyba wlasnie dlatego że M go tak pragnie i wiem ile by mu to radości sprawiło :), niestety ja jeszcze tydzień musze poczekać i mam nadzieje że małe ułoży się dobrze
A propo bólów kręgosłupa, to nie miałam bolesnych miesiączek, ale na jednej z pierwszych wizyt w ciazy uslyszalam, ze mam tyło zgięcie macicy i moge miec duże bóle kręgosłupa, powiedział mi to lekarz u którego byłam przypadkiem, mój prowadzący nigdy o tym nie wspominał, podobno nie ma to większego wpływu na ciąże, więc może wy również macie z tym doczynienia,
Poza tym katarek bez zmian, M wyszedł na piłkę więc wieczór spędzam sama :( buziaczki
 
neta gratuluję chłopca!!!!:happy:

piszesz, że Twoje przeczucia się nie sprawdziły... ja powoli też zaczynam wątpić w swoje. Do tej pory byłam przekonana, że będzie chłopak, ale teraz juz nie jestem taka pewna:-) niestety muszę jeszcze trochę poczekać zanim ostatecznie się dowiem "boy or girl", bo usg połówkowe dopiero za 2 tyg:-(
 
U nas też chłopak!!! I mąż tez niezmiernie zadowolony choć twierdził, ze niby wszystko mu jedno :) Córka tez szczęśliwa, nawet wybrała juz na to konto skarpetki w autka, więc pierwszy zakup dla dzidziusia zrobiony.
 
ja też czuję, że jednak chłopaczek, otoczenie też tak twierdzi (wiecie - te różne takie zabobonowe stwierdzenia typu wygląd, kształt brzucha), ostatnie usg - małe mignięcie armatki.
A tu się 6 października okaże (albo i nie, jak Okruszek się wypnie i nie pokaże), że dziewuszka. I też się nie zdziwię :)
 
hej i ja jestem już w Polsce tylko na 2 tyg ale zawsze to coś wiec wpadlam do was... ja mam połówkowe już zabukowane na czwartek wiec może i ja sie dowiem co to za ludzik mnie tam kopie... myślę o chłopcu, ale jak będzie babeczka to też fajnie, jedna już mam i wiem, że dziewczynki też są super :)
 
Neta gratuluje synka :) Chlopcy poki co u nas rządzą ;) ;) ;)

Dziewczynki a jak u Was z ruchami... Bo wydaje mi sie, że Staś spokojniejszy jest juz od kilku dni... Czuję ruchy ale tak jakby delikatniej... Chyba nie powinnam sie martwic, nie?
No i co jakis czas mam takie sekundowe kłucia w pochwie ale to chyba dlatego ze tam wszystko się rozciąga...
 
Ostatnia edycja:
Strasznie się dziwnie czuję i zaczyna mnie to niepokoić.
\
Przede wszystkim bolą mnie plecy, ale już tak na samym dole w części krzyżowej. I mam wrażenie że mi to promieniuje do biodra bo boli, zwłaszcza jak chodzę.

No i na brzuchu tak ciężko-jakbym była głodna lub przejedzona (ale nie jestem ani w jedną ani w drugą stronę). Ale nie wiem właśnie czy to żołądek czy maleństwo (ale jakby kopało tak jak zawsze)....

Jak myślicie co to może być, macie tak czasami?

Tak mniej więcej tydzień temu obudziłam się z takim bólem w krzyżu po jednej stronie i w biodrze, ale przeszło po paru dniach. Takie bóle są chyba normalne w ciąży kiedy to rośniemy i wszystko tam się luzuje, rozciąga, a środek ciężkości się przesuwa. Polecam regularne ćwiczenia :) ja chodzę na pilates i jestem bardzo zadowolona :)

Angelka123 też czasem czuję ruchy słabiej. są takie dni że chyba całe przesypia ;) a innym razem tak mi się wierci nisko i intensywnie że aż mnie wszystko tam boli i jakby drętwieje..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej i ja jestem już w Polsce tylko na 2 tyg ale zawsze to coś wiec wpadlam do was... ja mam połówkowe już zabukowane na czwartek wiec może i ja sie dowiem co to za ludzik mnie tam kopie... myślę o chłopcu, ale jak będzie babeczka to też fajnie, jedna już mam i wiem, że dziewczynki też są super :)

też mam we czwartek połówkowe i też się dowiem płci (mam nadzieję) :) i też myślę o chłopcu ;) o której masz godzinie ? ja o 14.
 
Do góry