reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Aliena, nikt tu ci nie zarzuca, ze chcesz się odchudzać. Kontrolowanie jadłospisu nie jest przecież odchudzaniem. Ja też za wiele ruchu nie mam, jedyny ruch to spacerki z synkiem, ty też zapewne z dwójką masz co robić, więc głowa do góry.

Polis, hi hi hi ja tez nie rozumiem, bo ja zazwyczaj chodzę spać o 1 w nocy :-D
 
Chciałam życzyś wszystkim kolorowych snów i spokojnej nocy :*
Jutro jedziemy na kilka dni nad jeziorko tak więc mogę nie pisać tyle ile bym chciała, ale jak wróce to na pewno was wszystkie nadrobię :)
Buźka
Neta super ze na wizycie wszystko dobrze :)
 
Kaasiutka na połówkowe to jeszcze chyba za wcześnie - to w połowie ciąży jest.:-);-):tak:

Jasne, o ja trąba, gadałam z koleżanką przez tel ona nawijała mi o swoim połówkowym a ja jej o swoich genetycznych :)

Hej dziewczyny. Dziś byliśmy na usg :D i wszystko jest w porządku, tylko ja schudłam 3 kg od ostatniej wizyty, ale maleństwu nic nie jest. Wierciło się i fikało nogami i rękami przez całe usg, aż lekarz miał problem z uchwyceniem "fotki" z profilu :)
Dostałam zwolnienie na miesiąc od dziś, więc może znajdę więcej czasu, żeby tu z Wami posiedzieć.

Ja miałam tak samo, myślałam, że mój kartofel ma ADHD. Potem, ktoś mi powiedział, że badanie USG dopochwowe to stres dla dziecka, bo niby jest ta sonda głośna w środku i dziecko się chowa, ucieka i zwyczajnie boi ... dlatego tak bryka, a matki się podniecają. Nie wiem ile w tym prawdy, ale mówiła to babka od anatomii, ponoć z autorytetem.


Czesc dziewczynki. Dopiero teraz mam chwilke od rana bo w pracy zapierdziel i wyszlam pozno no a meza nakarmic trzeba wiec sie wzielam za gotowanie. W temacie kulinarnym u mnie szyneczka w sosie pieczarkowym dla meza bo to miesojad a ja wlasnie przezuwam wczorajsza pizze:p Nie ma sie co objadac bo i tak wyladuje w sedesie za godzinke lub dwie jak co wieczor prawie :/

Zazdroszczę Ci, u mnie sprawy sedesowe potocznie mówiąc ciągle się korkują!

Strasznie sie ciesze ze w koncu dobre wiesci..... ciesze sie tez ze kilka z was idzie na L4 bo bede mila z kim gadac calymi dniami :-)

To i ja dołączyłam do grona wakacyjek :))))
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam tak samo, myślałam, że mój kartofel ma ADHD. Potem, ktoś mi powiedział, że badanie USG dopochwowe to stres dla dziecka, bo niby jest ta sonda głośna w środku i dziecko się chowa, ucieka i zwyczajnie boi ... dlatego tak bryka, a matki się podniecają. Nie wiem ile w tym prawdy, ale mówiła to babka od anatomii, ponoć z autorytetem.
Jak miałam robione badania usg genetyczne to zadałam pytanie lekarzowi o to czy dziecko słyszy dźwięk aparatu. Powiedział mi, że jeśli ktoś ma urodzić nietoperza to on ten dźwięk usłyszy.
Dziecko nie ma szans na jego usłyszenie.
 
reklama
Do góry