reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Wrocilismy :) Wszystko w jak najlepszym porządeczku :) Dzidzius ma ponad 7,5 cm, przeziernosc 1,8 wiec jak na ten "wzrost" to bardzo mala, nosek piekny jest! Serduszko bije ślicznie i wszystko rozwija sie prawidlowo :) Głowka sliczna i mierzona i jak najbardziej prawidlowa :) Jestem przeszczesliwa :)

Jeszcze tylko wyniki testu pappa ale to tylko prawdopodobieństwo wiec i tak o niczym nie przeswiadcza :)

Boze Dziewczyny tak bardzo mi ulzylo!!!!!!!
 
reklama
Hej dziewczyny. Dziś byliśmy na usg :D i wszystko jest w porządku, tylko ja schudłam 3 kg od ostatniej wizyty, ale maleństwu nic nie jest. Wierciło się i fikało nogami i rękami przez całe usg, aż lekarz miał problem z uchwyceniem "fotki" z profilu :)
Dostałam zwolnienie na miesiąc od dziś, więc może znajdę więcej czasu, żeby tu z Wami posiedzieć.
 
Witajcie dziewczynki.
Angelka wcale się nie dziwię,że ci ulżyło po ostatnich wydarzeniach.
Cieszę się bardzo i czekamy na kolejne dobre wieści.
 
Wrocilismy :) Wszystko w jak najlepszym porządeczku :) Dzidzius ma ponad 7,5 cm, przeziernosc 1,8 wiec jak na ten "wzrost" to bardzo mala, nosek piekny jest! Serduszko bije ślicznie i wszystko rozwija sie prawidlowo :) Głowka sliczna i mierzona i jak najbardziej prawidlowa :) Jestem przeszczesliwa :)

Jeszcze tylko wyniki testu pappa ale to tylko prawdopodobieństwo wiec i tak o niczym nie przeswiadcza :)

Boze Dziewczyny tak bardzo mi ulzylo!!!!!!!

cieszymy się razem z Tobą :)
powiedz czy masz nosek zmierzony ? znasz jego wymiary ?

Tab powiedź jak to zrobiłaś że nie dość że nie przytyłaś to jeszcze schudłaś? ja zaczynam przypominać słonicę i za nic nie moogę tego opanować

Jeżynka ja swojego nie mogę namówić żeby mi kanapkę zrobił a co dopiero zupę musisz powiedzieć jak to robisz? walisz wałkiem po głowie czy bierzesz na litość?

Figa jak bąbelki rosną zdrowo? pochwal się olbrzymami
 
Czesc dziewczynki. Dopiero teraz mam chwilke od rana bo w pracy zapierdziel i wyszlam pozno no a meza nakarmic trzeba wiec sie wzielam za gotowanie. W temacie kulinarnym u mnie szyneczka w sosie pieczarkowym dla meza bo to miesojad a ja wlasnie przezuwam wczorajsza pizze:p Nie ma sie co objadac bo i tak wyladuje w sedesie za godzinke lub dwie jak co wieczor prawie :/

Ciesze sie ze sa dobra wiesci co do maluszkow tab, angelka super ze maluszki cale i zdrowe :)

Za chwile bede miala gosci, znajoma z dzieciakami przyleciala z Polski do meza i wpadaja do nas na herbatke wiec sie musze przygotowac. Na szczesci ciasto z niedzieli zostalo wiec nie ma duzo zachodu.
 
cieszymy się razem z Tobą :)
powiedz czy masz nosek zmierzony ? znasz jego wymiary ?

Tab powiedź jak to zrobiłaś że nie dość że nie przytyłaś to jeszcze schudłaś? ja zaczynam przypominać słonicę i za nic nie moogę tego opanować

Jeżynka ja swojego nie mogę namówić żeby mi kanapkę zrobił a co dopiero zupę musisz powiedzieć jak to robisz? walisz wałkiem po głowie czy bierzesz na litość?

Figa jak bąbelki rosną zdrowo? pochwal się olbrzymami


sposób na schudnięcie był bardzo prosty. najpierw musi cię wszystko mdlić i trzeba wymiotować przez bite 3 tygodnie o różnych porach dnia, a potem trzeba się struć kurczakiem i spędzić 7 dni w szpitalu z biegunką ;)

ogólnie nie polecam odchudzania w ciąży :)
 
reklama
Do góry