reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
ale ja nie chciałam się odchudzać ja chciałam tylko przestać tyć w tak zastraszającym tempie
Aliena a może to woda w organizmie, co? Dużo więcej jesz?
Znam dziewczynę, która na poczatku sporo przybrała, a przez kolejne miesiące bardzo mało i w sumie wyszło jej 12 kg na plusie więc bardzo w porządku.
 
No właśnie wcale nie jem dużo więcej niż jadłam
Nie jem też po 18 juz wogóle do teraz wymiotuję więc często idę spać praktycznie z pustym żołądkiem
ale mam zdecydowanie mniej ruchu jestem bardzo ospała i leniwa ogródek zaniedbany dom do generalnych porządków sie nadaje.
więc w sumie nie wiem co się dzieje od poczatku przytyłam 7 kg a nie chcę tyć w takim tępnie bo to wcale nie jest tak dobrze
 
Angelka to super wieści, bardzo się cieszę.

Tab - Tobie też gratuluję ruchliwego maluszka, no to już teraz nie wrócisz do pracy, będziesz siedziała na zwolnieniu ze mną do końca, hihihi;-):-) No bo jak już dał Ci maksymalny czas zwolnionko to z zamysłem że już do końca. Ty plany swoje a zepsuty kurczak jednak zrobił swoje:tak:;-)

Aliena a ile jesz posiłków? Może za mało. Ja jem tak z 5 razy dziennie czasem cztery, ale w mniejszych ilościach i często coś przegryzam, ale to więcej owoców wtedy. Prawie smażonego nie jem. Mało wymiotuję, ale zdarza się no i waga na razie stoi w miejscu co mnie cieszy. No a ja gdybym skończyła jedzenie o 18 to bym nie wytrzymała, bo jak tylko czuję głód to zaraz wymioty.

Polis, Figa no ja to też kukurydze lubię, aż mi smaka narobiłyście.

Ewela.s rzeczywiście nie fajnie, ale jak to byłaś umówiona a lekarka się nie zjawiła?

Neta82 gratulacje po udanej wizycie
 
cieszymy się razem z Tobą :)
powiedz czy masz nosek zmierzony ? znasz jego wymiary ?

Tab powiedź jak to zrobiłaś że nie dość że nie przytyłaś to jeszcze schudłaś? ja zaczynam przypominać słonicę i za nic nie moogę tego opanować

Jeżynka ja swojego nie mogę namówić żeby mi kanapkę zrobił a co dopiero zupę musisz powiedzieć jak to robisz? walisz wałkiem po głowie czy bierzesz na litość?

Figa jak bąbelki rosną zdrowo? pochwal się olbrzymami

Aliena
, tak zmierzony nosek - ponad 3 mm. A czemu pytasz? :)

Neta
oj odetchnęłam, nawet nie wiesz jak bardzo mi ulżyło :)
 
Ostatnia edycja:
Wracam po trzech dniach u mamy bez netu a tu takie straszne wieści1 Akunia, tak bardzo mi przykro, nie wiem co powiedzieć. Tak bardzo kibicowałam ci po tych przejściach, a tu taka diagnoza.Obyś znalazła dużo sił na ten trudny dla was czas.
Czarnula, niestety na początku każdy brzuszek czy widok mamy z dzidziusiem wyciska z oczu łzy, ale to minie, czas naprawdę leczy rany, no i na pewno następnym razem wam się uda.
Aliena rzeczywiście sporo przytyłaś, ja też na razie na szczęście "stoję" w miejscu, ale jem mało i często, muszę jeść małe porcje, bo jak za dużo zjem, to się to kończy wymiotami, a w drugą stronę gdy jestem głodna, to też mi jest niedobrze. No i prawie wcale nie jem słodyczy (poza lodami :-))
W ciąży nie można się odchudzać, ale można jeść mądrze - dużo owoców, warzyw, ryb, duzo pić wody niegazowanej (żeby organizm nie gromadził wody, no i regularnie wypłukiwać baterie z dróg moczowych) no i nie jeść za dwóch, bo to mity.

Kto tu narzeka, że mały ruch na forum? Wakacje, człowiek wyjedzie na weekend, a tu tyle do czytania!
 
reklama

Aliena
, tak zmierzony nosek - ponad 3 mm. A czemu pytasz? :)

ponieważ nasz był ciutkę za mały tzn lekarz powiedział że jest 1,86 a powinno być ponad 2 ale chyba poszukam na necie informacji dokładnych w sumie zapytałam z cztsrej ciekawości to moja 3 ciąża i wiem że jeśli lekarz mówi że nie należy się tym martwić to tak jest

Ewitka ja rozumiem ideę tycia w ciąży tylko nie rozumiem dlaczego tyję ale właśnie sobie uświadomiłam że chyba za mało sie ruszam i cieszę się że nazwałam po imieniu to moje tycie zamiast udawać że nic się nie dzieje

NIE ZAMIERZAŁAM SIĘ ODCHUDZAĆ RACZEJ MYŚLAŁAM ŻEBYŚCIE PODPOWIEDZIAŁY CO ZROBIĆ BY PRZESTAĆ TYĆ BO CZASAMI CZŁOWIEK NIE WIDZI TEGO CO MA POD NOSEM
 
Do góry