reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Czesc Kochane :-)
Ja wstalam ze wspanialym humorem, checia do pracy tak wiec zaraz ide na strych po suche pranie, bo w kolejce do powieszenia czeka juz cala wanienka mokrego ...hi hi hi ja nie wiem.... ja ciagle piore.....ciagle walcze z praniem..... nie wyobrazam sobie jak to bedzie jak drugie dziecko sie urodzi.... chyba kupie druga pralke :-)... pozniej musze wszystko wyprasowac... poukladac i do szafy... wiec caly poranek mi zleci.... ale spokojnie ciagle mam zalaczonego kompa takze mozecie duuuzzzzoooo pisac....
Wszystkim mamuskom ktore dzisiaj wybieraja sie na wizyte zycze samych dobrych wiesci..... ja kolejna wizyte mam dopiero 7.09 wiec narazie bede zyla waszymi wizytami :-)
 
a my juz po USG . Maluszek zdrowiutki, ruchliwy, ma 6,5 cm . Ma fajna buźkę i nosek.
Termin według lekarza na 22 luty..
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wasze wyniki.
 
Witam:-) JA już po pierwszym śniadanku:-) Cieszę się z pozytywnych wieści z wczoraj no i oczywiście trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty:-) Ja się umówiłam na usg połówkowe już na wrzesień i tylko się zastanawiam, czy zrobić sobie jeszcze jedno usg tak kontrolnie ok 16tc...
 
Miałam jeszcze nie pisać ale co tam. Czytam Was od pierwszych postów ale z powodu strachu przed kolejną utratą maleństwa nie pisałam ale codziennie czytałam i teraz pomyślałam, że już może czas szczególnie, że mam parę pytań.
Moja historia nie jest miła jak widać w sygnaturze i w lutym widzę sporo takich dziewczyn oby już wszystkim się udało.
Jak czytałam o dziewczynach, którym się nie udało i ostatnio Akunia to łzy mi w oczach stawały. Zapalam
[*]
[*]
[*] dla wszystkich lutowych aniołków i
wierzę mocno, że w końcu wszystkim z nas się uda.

Wczoraj byłam u gin i wg USG 12 t 3 d, zgodnie z moimi obliczeniami zresztą (suwaczek wkleiłam zgodnie z datą z karty ciąży), termin na 17 lutego.
Maluch ma 5,85 cm i ślicznie się rusza co widział nawet mój M.

Ale mam właśnie pytanie do Was czy wszystkie miałyście dokładnie mierzone wymiary, sprawdzane kostki w rączkach i nosek bo mi tego wczoraj zabrakło i usg trwało może z 5 min, a byłam 2 tyg temu u innego gin na usg (nie wytrzymałam ze stresu) i tamten mi tłumaczył co powinnam mieć zrobione i teraz mam dylemat. I chyba zapiszę się na poniedziałek do niego na porządne usg ze wszystkimi wymiarami. Co Wy na to.

Rozpisałam się ale ja Was już wszystkie znam dobrze więc spokojnie o to wszystko pytam.
 
reklama
dziękuję za kciukasy:)przydaly się:)
wymiary prawidłowe,termin 22 luty.Mierzony był nosek,przezierność karkowa i tętno_O kostakach rączek nigdy nie słyszałam...Nastepna wizyta za miesiąc i do niej jeszcze duphaston i nospa forte i zwolnienie.Dalej zobaczymy:)
Załozyłam temat o wyborze moderatora,także proszę o głosy na dwie moderatorki:)

Jeżynka-robiłaś te usg na Nt?bo jak tak,to myslę ze teraz połówkowe wystarczy zrobić.

Moniabir-witaj,wszystko bedzie dobrze,musi być:)
co do badania,krociutkie,mój gin zawsze trzyma mnie ok 10-15 minut,wszystko tlumaczy,dziś byłam ponad 20 minut.Ale jak pisałam o tym mierzeniu kostek rączek,nie słyszalam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry