reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Czarnulka przytulam Cię mocno, na szczęście masz w sobie duzo pozytywnego myślenia i pewnie juz przed lutym napiszesz nam, ze jesteś w ciazy :-) madry organizm, pewnie była jakaś powazna wada i do tego ciało samo się oczyściło uniknęłaś traumatycznych zabiegów, będzie dobrze !
 
Ostatnia edycja:
reklama
W ogole widze ze ciazarowki podsypiaja bo od kilku dni strasznie cicho na tym naszym forum. Moj mezus ma dzisiaj urodzinki ijutro planuje mala imprezke dla niego o ile bede sie dobrze czula. Zrobie jakas salatke, upieke jakiegos gnieciucha i bedzie :-)
 
Czesc Dziewczynki :)

Oj znowu przykre wiadomosci :( Czarnulka trzymaj sie!!!!!

Neta
ja dzis tez strasznie spiaca :( a wieczorem mam nalot D. rodziny - jego mamy i ciotki ;/

A ja byle do poniedzialku... i do usg... :)
 
Hej dziewczynki:-)
Majus witaj wśród nas;-)
Ja dziś w nerwach od rana,ale bynajmniej domek ogarnęłam
smilie.png

No i teraz brzuch boli,masakra.Ja nie wiem,czy to moje dziecko będzie takie leniwe,bo jak tylko coś porobię,to od razu brzuch jak kamień,a jak nic nie robie to jest ok.:-(
 
Niestety kochane takich mamy lekarzy, to zapewne nie pierwszy i nie ostatni NIESTETY przypadek. Dla nich to coś normalnego, a dla nas to istny koniec świata:(
U mnie też nie było kolorowo, co prawda udało nam sie z mężem za pierwszym razem po 10 latach, z dwoma kreskami tańczyłam kankana w przedpokoju, i poleciałam do gina. W trakcie usg mówi, z tej ciąży nic nie będzie, to jest ciąża zaśniadowa, płód się zezłośliwił, trzeba wyczyścić, do badania dać, ewentualnie chemia bo najczęściej kończy się rakiem kosmówki. O matko, uczucie jakby się latało pod sufitem, a nagle ktoś strzelił Cię w pysk i spadasz na beton. Pamiętny piątek :(Mówi do mnie, przyjdzie Pani w środę potwierdzimy i będziemy czyścić... poszłam w środę, z kolejnym testem z dwoma kreskami, zdruzgotana psychicznie, z wynikiem HCGz krwi, które jednak wskazywało na ciążę...kładę się na łóżko i mówię, niech Pan szuka, aż Pan znajdzie ... a on na to ooooo jest jajeczko... znalazło się. I znów latanie w chmurach ...chociaż przy wyjściu nie omieszkałam powiedzieć, że i tak mam ochotę strzelić Panu w mordę!

Teraz jest 11 tydzień i 4 dzień, termin 19 luty. Wierzę, że będzie dobrze, bo musi być prawda dziewczynki?
Buziaki dla Was :)
 
reklama
Do góry