reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam wieczornie, wróciłam od lekarza, dziś miałam badanie tylko na fotelu i odbiór wyniku, wszystko jest w porządku, usg mam we wtorek.
 
Czarnula utulam do serduszka i zapalam świeczuszkę Twojemu aniołkowi (*)
Jak tak czasami czytam posty o różnych przejściach z lekarzami to aż mi się otwiera scyzoryk w kieszeni. Powinni być od tego, by stawiać diagnozy, doradzać, podpowiadać kiedy trzeba, kierować na wszystkie badania zarówno kontrolnie jak i by coś wykluczyć. Tym bardziej w takim fachu. Nie wiem, czy niektórzy nie myślą co mówią, raniąc pacjentki ( mamy ), czy po prostu są aż tak zmęczeni, by palnąć coś niepotwierdzonego lub niesprawdzonego. Kurcze ja wszystko rozumiem, ale trzeba dwa razy pomyśleć zanim się coś powie. Uniknęlibyśmy tak wielu gorzkich słów.
Ja już wymoczona w wannie, zaraz cosik pewnie wszamam i kładę się śpiuniać :)
Do jutra mamuśki i małe ludziki :*
 
Czarnula strasznie mi przykro :-(
po poronieniu na tym etapie beta hcg nie spada tak od razu, trochę to trwa, więc 3 tyg po obumarciu jak najbardziej mogło hcg jeszcze być w krwi i moczu- stąd taki a nie inny wynik badania.
dzisiaj opublikowano w uk wyniki badań na 30tys kobiet i wynika z nich że najlepiej w ogole nie czekac z kolejną ciążą po poronieniu, że przy zajściu w ciągu 6 m-cy od poronienia ryzyko kolejnego spada a dzieci rodzą się w lepszym stanie.
 
ja z kolei byłam bardzo zadowolona z opieki jak zaczęłam plamić i krwawić, miałam 2 usg i konsultację z lekarzem na której wyjaśniono ze na tym etapie niczego nie można zrobić (to był 6-7tc) ale że większość plamień/krwawień kończy się dobrze i trzeba być dobrej myśli. gin też powiedział, że dawniej zalecano lezenie ale w obliczu badań naukowych pokazujących, że leżenie w ogóle nie poprawia rokowań ciąży teraz tego nie ma, ale jeśli miałabym się poczuć psychicznie lepiej dzięki leżeniu to mogę sobie leżeć i dostanę zwolnienie. wszyscy byli strasznie mili i troskliwi, naprawdę super.
 
Witam, Kasienka, Czarnulka, bardzo mi przykro... brak słów... przytulam Was mocno i zapalam (*) dla Aniołków.
Ja nie wiem co się dzieje, że jest tyle poronień ostatnio...
Ja mam dziś wolne w końcu, powiem Wam, że mi się już ciężko w pracy chodzi i bolą mnie nogi. Dużo muszę chodzić w pracy, ciągle w biegu i już czasem nóg nie czuję:baffled: Dzisiaj robię porządki a później odpoczynek... w końcu... Przyśniły mi się nad ranem pączki, takie dobre z Polski... ale bym zjadła...:-p
 
Strasznie tu pusto na lutówkach, myślałam, że z czasem będziemy więcej pisać. Zauważyłam, że Marcówki nas dawno przegoniły w pisaniu. Ehh...
 
reklama
Przśniły mi się nad ranem pączki, takie dobre z Polski... ale bym zjadła...:-p

ja wlasnie nie dawno wrucilam z POlskiego sklepu i jak zobaczylam paczki to sie nie powstrzymalam i musialam kupic, wlasnie zjadlam z kawka INKA pyszny byl

Czarnula to starszne co cie spotkalo ze storny tego szpitala i lekarzy. Nie mozesz jakiegos zaskarzenia zlorzyc na nich>? Bardzo mi przykro i trzymam za was kciuki.

Ja tez dzis robie porzadki, chodz male bo za tyg maja wkoncu sie wziasc za nasza lazienka takze to dopieor bedzie. A co najgorsze to mnie nie bedzie bo w piatek lece do Shanghai takze zobaczymy jak to wszsystko bedzie.
 
Do góry