reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt.
Pati26 i rodzinie [*][*], jakie to smutne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie DZiewczyny,nie było mnie troche czasu..Ale córa pojechała wczoraj na miesiąc wakacji..także mam teraz duzoooo czasu wolnego.Przeczytałam o wypadku..straszna rzecz..życie jest niesprawiedliwe i kruche...trzeba kozystać ile wlezie... Chciałam pochwalić się moim pierwszym usg i wogóle ale raczej nie wypada..innym razem..atmosfera nie jest chyba odpowiednia..Trzymajcie się cieplutko
To super.Będę miała koleżankę zbliżoną ciążą do mnie i będziemy na bierząco z ruchami,zdjeciamia a pozniej z zakupami i rozwojem pociech
 
A tak sobie zaglądam z sentymentu znów do Was:) w tamtym roku byłam na takim etapie jak Wy teraz,mój Misiak 3dni temu,26go lutego skończył 5miesięcy:-)

Też mi smutno z powodu pati26 i już pisałam o tym u siebie na forum dzieci urodzone w lutym 2010:-(,o tym jak nasze życie jest kruche i tak naprawdę nigdy nie wiemy kiedy...
Ale teraz myślcie o Waszych bobaskach,dbajcie o siebie i trzymajcie się zdrowo.Pozdrawiam-
lutówka 2010
 
pozdrowienia ze szpitala zakaźnego. chyba spędzę tu kilka dni, bo przy dobrych wiatrach pewnie wyjdę najwcześniej w poniedziałek. mąż mi na szczęście podrzucił laptopa, bo bym umarła z nudów. ile można patrzeć w kapiącą kroplówkę?.. trzymajcie kciuki, żeby wyniki wyszły dobre. ze względu na maleństwo nie dają mi żadnych leków, tylko kroplówki z glukozą i jedną tabletkę no-spy dostałam. jedzenia też nie ma dla mnie. tzn. dostałam jakiś kleik na kolację, ale nawet na niego nie spojrzałam. dzidźka dostaje tylko wodę i kroplówki oraz to co wyciągnie ze mnie (a mnie jest całkiem sporo, więc ma skąd). w szpitalu mnie zważyli i okazało się, że od ostatniej wizyty u gina 3 tygodnie temu schudłam 1,6kg. ciekawe ile mniej będę miała po wakacjach w tym zamkniętym "hotelu". ale obsługę mam jak na razie niezłą, bo wszyscy na wieść o tym, że ja ciężarna obchodzą się ze mną jak z jajkiem.
 
pozdrowienia ze szpitala zakaźnego. chyba spędzę tu kilka dni, bo przy dobrych wiatrach pewnie wyjdę najwcześniej w poniedziałek. mąż mi na szczęście podrzucił laptopa, bo bym umarła z nudów. ile można patrzeć w kapiącą kroplówkę?.. trzymajcie kciuki, żeby wyniki wyszły dobre. ze względu na maleństwo nie dają mi żadnych leków, tylko kroplówki z glukozą i jedną tabletkę no-spy dostałam. jedzenia też nie ma dla mnie. tzn. dostałam jakiś kleik na kolację, ale nawet na niego nie spojrzałam. dzidźka dostaje tylko wodę i kroplówki oraz to co wyciągnie ze mnie (a mnie jest całkiem sporo, więc ma skąd). w szpitalu mnie zważyli i okazało się, że od ostatniej wizyty u gina 3 tygodnie temu schudłam 1,6kg. ciekawe ile mniej będę miała po wakacjach w tym zamkniętym "hotelu". ale obsługę mam jak na razie niezłą, bo wszyscy na wieść o tym, że ja ciężarna obchodzą się ze mną jak z jajkiem.
Tab 3maj sie cieplutko i nie dawaj smutom ani nudom. Pisz tu z nami jak najczęśćiej :-)
 
Qrde tab nie wiedziłam, że w szpitalu jesteś, a co Ci jest?

Ja dla odmiany w końcu pierwszego trymestru zaczęłam wymiotować:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zamiast koniec nudności to u mnie się nasila i nic mi nie pomaga. Cóż taki musi być urok mojej ciąży.

Też byłam w szoku jak się dowiedziałam o wypadku. Straszne to jest i przygnębiające. Mówili nawet o tym wypadku w TVN24 w poniedziałek, ale nigdy by nie przeszło by mi przez myśl, że będzie to ktoś z forum bb.
[*]
 
Witam się po urlopie i nieobecności na BB.Wakacje nad morzem się udały ,czuję się dobrze i maluszek pięknie rośnie.
Nie bardzo wiem co u Was ale wszystkie was pozdrawiam i uciekam do pracy.
 
reklama
Witam się z rana:-)
Tab mam nadzieje,że szybko do zdrowia wrócisz.
Ja się czuje raz lepiej,raz gorzej.Jak nic nie robie to jest ok,a jak juz sie wezme za robote,to potem brzuch boli,czyli mam nic nie robić;-)
 
Do góry